Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Chcete vidět na vlastní oči, jaká je z Johnnyho Deppa troska? Jeďte do Letňan!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
Už dnes večer to v Letňanech vypukne! Johnny Depp (55) přijel do Prahy se svou kapelou Hollywood Vampires, aby předskakovali na koncertě Ozzyho Osbourna (69). Herce, jehož příšerný vzhled je v posledních dnech přičítán údajné vážné nemoci, můžete spatřit na vlastní oči!

Johnny Depp je v Praze a chystá se vystupovat na letišti v Letňanech. Bude tam se svou kapelou Hollywood Vampires předskakovat Ozzymu Osbournovi

Máte tak jedinečnou šanci na vlastní oči spatřit, v jak otřesném stavu představitel kapitána Jacka Sparrowa v posledních dnech je. Brutální kruhy pod očima a desítky nových vrásek jeho fanoušky znepokojují. V některých okamžicích Depp dokonce vypadá, že za chvíli zemře.

Organizátoři koncertu v Letňanech doporučují, abyste se na místo dopravili hromadnou dopravou. Je tam totiž velice málo parkovacích míst. Kdybyste jeli autem, hrozilo by, že byste se museli otočit a zaparkovat jinde. S velkým zájmem počítá i dopravní podnik, proto od 22:30 do půlnoci posílí všechny linky metra.

Ve čtyři hodiny odpoledne budete vpuštěni do areálu letňanského letiště. Johnny s kapelou vystoupí ve čtvrt na osm a hlavní hřeb večera Osbourne začne v devět večer.

Zkusit to můžete i v případě, že nemáte na koncert lístky. Třeba Johnnyho zastihnete, až se bude přemisťovat do hotelu.

Snad Depp ještě zvládne vylézt na jeviště. Když se na něj tak díváme, pravděpodobně ho to bude stát hodně sil!

Související články

Další články