Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chcete vědět, v čem skutečně létáte? Letušky zveřejnily děsivé fotografie, ze kterých vám bude zle!

Neustálé cestování je po několika měsících spíše únavné a dlouhé
odloučení od blízkých ubíjející.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
GALERIE JEN PRO OTRLÉ! Myslíte si, že letadla jsou vždy profesionálně uklizena a vy usedáte do naprosto čistých sedaček? Tak to jste na omylu! Šokující snímky vyfocené přímo letuškami odhalují pravý stav věcí.

Letušky opravdu nejsou žádní svatoušci a o tom, jak si ve vzduchu rády užívají, jsme vás již informovali zde. Na druhou stranu byste ale neměli mít iluze o tom, jak skvělé zaměstnání vlastně mají.

Neustálé cestování je po několika měsících spíše únavné a dlouhé odloučení od blízkých ubíjející. V důsledku pak mají letušky problém si najít dlouhodobé partnery a založit rodinu.

Každodenní realita jejich zaměstnání pak navíc také není tak skvělá, jak by se mohlo zdát. Některým pasažérům totiž absolutně chybějí hygienické návyky a základy slušného chování.

To si můžete prohlédnout i v naší galerii fotografií, které se začaly šířit na Instagramu a Facebooku a jež vydal server topky.sk.

Související články

Další články