Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Chcete vědět, kdy se konečně dočkáte miminka? Tarotové karty vám to prozradí!

Chcete vědět, kdy se konečně dočkáte miminka? Tarotové karty vám to prozradí!
Zdroj: Astrohled
Chtěla byste miminko? Chcete vědět, kdy se ho dočkáte? Zeptejte se tarotových karet! Zjistěte, které tarotové karty vám oznámí příchod miminka!

Děťátko se ohlásí tehdy, když se na něj neptáte

Jedna z nejčastějších otázek, které jako kartářka dostávám, zajímá hlavně dámy. Je to otázka, jestli a kdy vstoupí do jejich života děťátko.

Tato otázka však nemá vždy úplně snadnou odpověď. Abych řekla pravdu, většinou o ní karty mlčí. A to hlavně pokud se na to ženy přímo ptají – příchod miminka zůstává zahalen tajemstvím, protože ani karty nejsou ochotny sdělit všechno, co si usmyslíme vědět.

V tarotu existuje několik karet, které mohou ukazovat na blížící se těhotenství. Když se některá z těchto karet, nebo dokonce několik z nich najednou ve výkladu objeví, lze očekávat radostné zprávy o příchodu dítěte. Většinou se takové šťastné zprávy objevují tehdy, když se tazatelka ptá na svoji blízkou budoucnost jako celek, aniž by se ptala přímo na možnost mateřství.

Karty jsou už jednou takové. Samy se rozhodnou, co z pravd, které znají, nám sdělí a co si prozatím nechají pro sebe. Příchod nového života na svět je velké mystérium, a právě proto zde nelze očekávat snadné odpovědi na zavolání. Karty ohlásí blížící se mateřství nejdřív těm, kdo s ním nepočítají. Ty dámy, které se přímo ptají, se naopak často musí spokojit s tím, že to zatím zůstane tajemstvím. Karty zkrátka mají svá vlastní pravidla, podle kterých se chovají, a přijít jim na kloub někdy není snadné!

Trojice tarotových karet věštící otěhotnění

Pojďme však již ke konkrétním kartám.

Karta, která asi nejvíc ze všech ohlašuje blížící se mateřství, se jmenuje Císařovna.

Císařovna ve výkladu pro ženu může, ale nemusí znamenat otěhotnění a šťastný porod. Všechno záleží na tom, jaké další karty se ve výkladu objeví – teprve v souvislostech se vyjevuje přesný význam přijatého poselství.

A co znamená karta Císařovna ve výkladu, když se ptá muž? Většinou to není blížící se potomek, ale setkání s tou pravou partnerkou, nebo v některých případech Císařovna vypovídá i o zlepšení vztahu s matkou.

Druhá karta, která často předznamenává těhotenství, je Páže mincí (v některých tarotových sadách se stejná karta jmenuje Princezna pentaklů). Bývá na ní zobrazen buď mladý kluk, nebo mladá těhotná dívka. Obecný význam této karty je příležitost k obnově, růstu, materiálnímu rozvoji. Je to karta plodnosti a nových začátků. Opět platí, že tato karta ve výkladu nemusí automaticky znamenat těhotenství. Ale velmi často ho znamená!

Třetí karta, která často věští příchod potomka, se jmenuje Slunce. Jejím všeobecným významem je radost ze života, celkové životní štěstí, pozitivní vyhlídky do budoucna a naplňující vztahy. Na kartě je vyobrazeno malé dítě dovádějící pod zářícím sluncem. A proto i Slunce patří mezi karty, které velmi často ohlašují, že vám na dveře již brzo zaklepe vytoužený potomek.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1sms/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy