Pokud máte podezření, že vaše drahá polovička lže a chodí do postele za jinou, máme pro vás skvělý trik, jak to nejlépe poznat. Nemusíte se ho ani ptát či chodit za ním po ulicích jako Sherlock Holmes. Jediný, kdo vám poradí, je váš chytrý nos.

Když váš muž souloží někde jinde, také jinak voní. Sex je totiž akt, při kterém dochází nejen k výměně tělních tekutin, ale i k výměně vůní. Během pár hodin se nedá zbavit vůně té druhé, takže se dá velmi snadno poznat, zda vás váš muž podvádí a chodí za jinou. Zkušení nevěrníci vědí, že ani drahý a silný parfém to nepřekryje.

Muže záletníka ale především odhalí ženský parfém, který mu voní na košili, kterou jste mu koupila loni k Vánocům. Pokud omamná vůně nepatří vám, je něco špatně. Někteří muži dokonce před schůzkou s milenkou prosí o to, aby se dáma nenavoněla. To jsou prevíti!

Podle odéru z jeho rukou také poznáte, jestli nestrkal prsty někam, kam neměl. Ženské prostředí má svoji specifickou vůni, takže se dá velmi snadno odhalit, že to nebyla zrovna vaše mušlička. Hlavně abyste si to pamatovaly, že! Pokud mu však smrdí ruce a prsty od nějaké chemikálie, je dosti pravděpodobné, že se snažil zamaskovat stopy…

Pokud váš milý uspokojoval cizí dámu tam dole svým mlsným jazýčkem, i to se dá také poznat. Vůně jeho vlasů bude úplně jiná. Orální sex se prostě nedá zakamuflovat! A ne, opravdu to nebude nový stylingový gel, který si předevčírem pořídil, to mu nevěřte. Zkuste si čichnout k jeho vlasům a poznáte to!