Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chcete vědět, jaký bude v posteli? TYHLE signály ho prozradí

Zdroj: Unsplash.com
Z počátku vztahu se každá žena snaží předstírat, že se nedá hned tak dostat do postele. Ne každá to ale vydrží. Jaký muž bude v posteli, pokud se vám čekat podaří, se odhadnout dá. Prozradí ho následujících sedm signálů.

1. Špekaté břicho

Pokud má váš vyvolený lehkého piváka, rozhodně nemusíte panikařit Pokud by však jeho obvod překonal hranici 100 centimetrů, máte nárok na paniku. Vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu s sebou kromě rizika infarktu, mrtvice nebo cukrovky přinášejí právě i erektilní dysfunkce!

2. Silný krk

Ačkoliv patří silný krk k jistým znakům mužnosti, bylo vědecky dokázáno, že muži se silnějším krkem mají svůj penis také víceméně „na heslo“.

3. Pěstěné nehty

I když vedle sebe nechcete mameluka s okousanými nehty, vězte, že dokonalá manikúra není rozhodně znakem vášnivého milence, který v posteli rád experimentuje

4. Příliš krátký prostředníček

Můžete tomu říkat teorie, my ji nazýváme nevědeckou praxí. Říká se, že muži, kteří mají kratší prsteníček než ukazováček, nedostali do vínku tolik testosteronu jako ti, jejichž prsteník se blíží prostředníku.

5. Zbrklý řidič

Pokud je muž, jenž vás zaujal, nevrlým a zbrklým řidičem, který je za volantem neustále nervózní a na všechny troubí, mějte se na pozoru. Bude stejně netrpělivý i v posteli a jeho orgasmus pro něj bude mnohem podstatnější než ten váš!

6. Ohnutá záda

Všímejte si držení těla! Jaký je jeho postoj při chůzi nebo při sezení? Shrbení jedinci jsou lenoši, naopak muži s rameny dozadu a vtaženým břichem se v posteli velmi snaží.

7. Nevýrazná gesta

Muž, který vypadá při rozmluvě jako leklá ryba, vás asi příliš nerozparádí. Naopak ti, kteří výrazně gestikulují, bývají dobrými milenci s velkou představivostí a tvůrčím přístupem k sexu.

Související články

Další články