Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chcete v létě vydělat pořádný balík? Inspirujte se naším horoskopem!

Karta Královna mincí vám věští, že si můžete bez obav dopřát hojnost
a trochu luxusu.
Zdroj: Astrohled
Chcete získat vysněné bohatství a konečně začít skvěle vydělávat? Magické tarotové karty vám poradí, co dělat a čemu se vyhýbat!

Beran

Co dělat: Karta Rytíř mečů vám dává radu, že na cestě k finančním úspěchům vám nejlépe pomůže vaše tvořivost, šikovnost a vlastní aktivita. Není na co čekat ani důvod se vymlouvat, protože právě vaše vlastní výkony budou nejlepším klíčem ke skvělým výdělkům. Klidně projevte odvahu a zdravou míru průbojnosti, bude se to očekávat a bude to náležitě oceněno. Iniciativě se meze nekladou a přinese vám vynikající výdělky, až budete překvapeni. Konkurence vás bude dohánět jen stěží, ale pouze v případě, že projevíte své síly a schopnosti skutečně naplno a s patřičnou energičností.

Co nedělat: Karta Deset mečů vám říká, ať si neděláte zbytečné starosti kvůli finančním záležitostem! Pak totiž hrozí pocit vyčerpanosti z toho, že je toho na vás zkrátka příliš mnoho. Všechny problémy, které máte, však lze snadno vyřešit – jen o tom není potřeba donekonečna uvažovat, protože tímto způsobem východisko stejně nenajdete! Pokud trpíte finanční krizí nebo dočasným nedostatkem, bude se vám v nejbližších dnech nebo možná týdnech ještě chvíli zdát, že situace se zhoršuje, již nyní však v sobě obsahuje zárodek zlepšení. Nedívejte se na věci příliš pesimisticky, protože pak přehlížíte nové příležitosti!

Býk

Co dělat: Karta Osm holí vám radí, že na cestě za bohatstvím vám bude velmi užitečná rychlost a pohotové jednání. Vaše znamení Býka má někdy trochu sklony k těžkopádnosti, proto byste se měli snažit trochu se rozhýbat a držet krok s aktuálním děním. Ve vašem okolí se budou věci měnit a vyvíjet rychle, tak si hlídejte, ať držíte krok s dobou, a sledujte novinky, aby vám neujel pomyslný vlak. V nejbližší době se před vámi otevře hned několik nových možností a příležitostí, jak si dobře vydělat, ale je potřeba, abyste se jich chytli rychle a okamžitě zareagovali, protože v opačném případě z toho nic nebude!

Co nedělat: Karta Šest mečů vás varuje, abyste se neuzavírali před okolím a před možnostmi nové a konstruktivní komunikace o finančních záležitostech. Možná budete mít trochu předsudky a bude vám připadat, že byste se měli držet svých zažitých a osvědčených postupů, ale tím si jen zbytečně uzavřete cestu k dobrým výdělkům. Naslouchejte proto novým podnětům a nápadům a nenechejte se odradit tím, že na první pohled vypadají příliš novátorsky. Když se totiž nad tím hlouběji zamyslíte, pochopíte, že to má velkou perspektivu do budoucna!

Blíženci

Co dělat: Karta Hvězda vám přináší vynikající zprávy – je to totiž jeden z nejsilnějších poslů naděje v celém tarotu! V oblasti financí to znamená, že se můžete těšit na výrazné zlepšení své situace, a to již ve velmi blízké době. Bude se přitom jednat o něco dlouhodobějšího a směrujícího k větší stabilitě, nikoliv pouze o jednorázový výdělek či zisk. Hvězda vám radí, že na cestě za lepšími výdělky byste se měli pevně držet svých ideálů a toho, čemu v životě věříte – už nebude potřeba dělat kompromisy, protože se vám otevře skvělá možnost výdělku v oblasti, která vás zároveň baví a přijde vám smysluplná!

Co nedělat: Karta Sedm mečů vám ukazuje, že si musíte dát pozor na přílišnou nedůvěru a podezíravost v oblasti financí. Je pravda, že když jde o peníze, je opatrnost a kalkulování vždy na místě, ale neměli byste to zas přehánět. Některé věci totiž budou skutečně tak dobré, jak budou vypadat, tentokrát to výjimečně nebude pouze obchodnický trik nebo finta, jak vás namočit do něčeho, co ve skutečnosti nechcete. Budete mít velké štěstí, tak si dejte pozor, ať si ho nezkazíte přílišným přemýšlením o negativních možnostech, pesimismem a malováním čerta na zeď!

Rak

Co dělat: Karta Sedm mincí vám připomíná starou dobrou pravdu, že k financím se nejlépe dostanete poctivou a dlouhodobou prací. Dobrá zpráva je, že období, kdy budete sklízet výsledky svého snažení, již klepe na dveře. Možná vám připadá, že některé své aktivity děláte zbytečně, protože vám příliš dobře nevynáší, ale zkuste ještě chvíli vytrvat, dejte tomu ještě šanci – budete překvapeni, že se nakonec dočkáte zasloužené odměny a že bude stát za to. Navíc budete mít dobrý pocit z toho, že se vám to povedlo vašimi vlastními silami a bez cizí pomoci!

Co nedělat: Karta Milenci vám dává jasné poselství, že vztahy a peníze k sobě nepatří a tyto dvě oblasti života byste měli držet striktně oddělené! Opatrnost se vyplatí hlavně v případě románků na pracovišti. Než se k nějakému necháte zlákat, měli byste si vyhodnotit možná rizika – nejspíš se dopracujete k závěru, že vám to nestojí za to a že by takový úlet mohl ohrozit vaši pozici a výdělky. Pozor však i na jiné typy propojování vztahů a financí. Nenechejte se například od svého partnera přemluvit k nějaké investici, se kterou vy sami nesouhlasíte, a podle možností si navzájem v tomto období nepůjčujte peníze.

Lev

Co dělat: Karta Čtyři meče vám radí dát si trochu pohov od řešení finančních záležitostí a raději věnovat svoji energii jiným oblastem života. Vaše stávající finanční situace a plány potřebují ještě nějakou dobu zůstat v klidu, aby se to celé trochu více ujasnilo. Řešení se nakonec objeví samo, nemusíte se teď zabývat jeho hledáním, právě naopak, mohlo by to spíše uškodit než pomoct. Nebojte se nechat věcem volný průběh a pozorovat, jak se budou vyvíjet bez vašich vlastních zásahů. Nakonec vás to velmi mile překvapí! Osud vyřeší vaše starosti za vás a k vašemu prospěchu.

Co nedělat: Karta Čtyři hole vás varuje před přílišným utrácením a užíváním si života na vysoké noze. I když si můžete bez obav dopřát zasloužené letní radovánky, neměli byste přitom úplně zapomínat na finance. Na dovolené a ve volném čase příliš neutrácejte a snažte se trochu šetřit. I vaše velkorysost k rodině a přátelům by měla znát hranice – jsou pevně dány možnostmi vaší peněženky a raději byste se měli držet při zemi. Krásné a příjemné věci v životě přece nemusí být drahé, právě naopak – ještě pořád totiž platí, že ty nejlepší věci v životě jsou zadarmo!

Panna

Co dělat: Karta Královna mincí vám věští, že si můžete bez obav dopřát hojnost a trochu luxusu. Vaše finanční situace vám to v tomto období bude umožňovat, proto není potřeba, abyste se snažili zbytečně uskromňovat. Právě naopak, pohodlný a příjemný životní styl vás naplní novou energií a báječně se zrelaxujete. S nově nabytými silami a dobrou náladou se vám pak budou mnohem snáz a rychleji vydělávat další peníze! Proto neváhejte a udělejte si radost věcmi, po kterých toužíte, ať už je to vylepšení domácnosti, něco hezkého na sebe nebo vysněný letní odpočinek či cesta.

Co nedělat: Karta Mírnost vám říká, že nesmíte příliš vyčkávat a otálet! Ve finanční oblasti byste rádi udělali věci co nejlépe, ale čekání na ten pravý čas by nyní mělo být u konce – lepší to už nebude, právě teď je ta správná doba pro významné kroky kupředu! Karta Mírnost zároveň prozrazuje, že budete mít sklon jít, co se týče peněz, do extrémů – buď všechno, nebo nic, buď úzkostlivé spoření, nebo velkorysé utrácení, buď velké výdělky, nebo pasivita a nicnedělání. Nezapomínejte však na starou dobrou zlatou střední cestu, právě teď byste velmi potřebovali se jí držet!

Váhy

Co dělat: Karta Slunce vám přináší skvělé vyhlídky ve finanční oblasti – je to karta radosti a bezstarostnosti a právě tyto krásné pocity si nyní budete moct užívat naplno! Věci vám budou vycházet podle vašich představ, takže peníze pro vás nebudou představovat žádný problém. Můžete se těšit na snadné a významné zisky, které k vám přijdou téměř bez práce. Nečekané odměny, dědictví nebo výhra jsou jen některými z mnoha možností, jaké štěstí vás nyní může potkat. Rada tarotu tedy zní – užívejte si života, nedělejte si starosti kvůli penězům a buďte vděčni osudu za všechno krásné, co vám přináší!

Co nedělat: Karta Blázen vám připomíná, že i když máte důvody k bezstarostné radosti, přece jen by měla znát své hranice a neměli byste zapomínat na to, co vám říká zdravý rozum. Dávejte si pozor na riskantní investice nebo jiné počiny, kde bude hrozit velké riziko finanční ztráty. Nezapomínejte naslouchat radám svého okolí, i když budete mít sklon brát je na lehkou váhu. Pamatujte na to, že je potřeba dělat si finanční rezervu, a při svém letním utrácení v žádném případě nesahejte do svých úspor ani si nepůjčujte zbytečně velké sumy.

Štír

Co dělat: Karta Král pohárů vám prozrazuje, že ve finanční oblasti budou pro vás nyní hrát velkou roli osobní vztahy, především láska a vztahy s nejbližšími příbuznými. Právě díky nim se vám povede udržet si finanční stabilitu a zlepšit si situaci směrem k většímu materiálnímu blahobytu. Více než na své zaměstnání byste se proto měli nyní zaměřit na rodinnou spolupatřičnost a na budování harmonického partnerského vztahu. Dva totiž zvládnou mnohem více než jeden a v jednotě je síla – platí to i ve finanční oblasti. Když budete ke svým blízkým velkorysí, oni vám to stejným způsobem oplatí!

Co nedělat: Karta Tři poháry vás varuje před přílišným požitkářstvím a utrácením. Nezapomínejte na to, že existuje hranice mezi rozumnou velkorysostí a štědrostí a neúměrným rozhazováním finančních prostředků, které je zbytečné a zničující. Než proto koupíte nějaký drahý dárek nebo investujete do nákladné dovolené pro někoho, koho máte rádi, nezapomeňte se ujistit, jestli o to daný člověk vůbec stojí. Méně je někdy více a ty nejpříjemnější věci mohou někdy stát překvapivě málo peněz na to, kolik radosti udělají vám i vašemu okolí!

Střelec

Co dělat: Karta Královna pohárů vám prozrazuje, že dávat bude v tomto období mnohem důležitější než brát a získávat. Všechno, co rozdáte lidem, kteří to potřebují, a všechna pomoc, kterou jim poskytnete, se vám nakonec mnohonásobně vrátí. Platí to jak v rámci rodiny, tak i mezi přáteli, ale i ve vztahu ke kolegům nebo dokonce i ke vzdálenějším známým. Spolupráce vám nyní přinese největší finanční zisky a materiální prospěch. Důležité však bude, abyste v první řadě mysleli na užitek, který z toho bude, a nikoliv na peníze samotné. Ne všechny dobré věci totiž lze vyčíslit v penězích nebo je za peníze koupit!

Co nedělat: Karta Pět holí vás upozorňuje, ať se nezaplétáte do zbytečných sporů a konfliktů týkajících se peněz a materiálních statků. Jen by vám to zbytečně ubíralo energii a nic prospěšného by vám to nepřineslo. Nekonečné spory o finance mezi kolegy nebo příbuznými totiž umí být pořádně vyčerpávající. Místo toho se snažte svoji energii raději věnovat něčemu konstruktivnímu a perspektivnímu do budoucna. Neshody a spory se časem vyřeší samy od sebe a dopadnou k vašemu prospěchu, aniž byste museli za něco aktivně bojovat.

Kozoroh

Co dělat: Karta Sedm holí vám dává radu, abyste v této době projevili co největší osobní pracovní nasazení – po finanční stránce se vám to velmi vyplatí a pomůže vám to k výrazným finančním ziskům. Počítejte ovšem s tím, že odměna nepřijde okamžitě, bude chvíli trvat, než se k ní probojujete – ale o to více bude stát za to! Nebojte se otevřeně projevit své potřeby a názory, a když bude potřeba, buďte průbojní a vyjednávejte o podmínkách, nenechejte se ošidit o finance, na které máte nárok. Bude to cesta osamělého bojovníka, ale přinese vám opravdu výrazný prospěch!

Co nedělat: Karta Čtyři poháry vás varuje před sklonem k sebelítosti, který se může snadno objevit po nějakém dílčím finančním neúspěchu. Chvílemi budete mít pocit, že osud stojí proti vám, ale nezapomínejte, že ve většině věcí se vám ve skutečnosti velmi daří a máte spoustu jiných příležitostí, i když je občas přehlížíte. Nenechejte se odradit od nových aktivit ve finanční oblasti, protože právě ony vám nyní velmi pomohou ke zlepšení vaší situace. Pokuste se povznést nad sklon brát si věci příliš osobně, protože tak ve skutečnosti nebudou vůbec myšleny!

Vodnář

Co dělat: Karta Královna mečů vám radí, abyste navzájem propojili rozhodnost, racionální uvažování a intuici. Teprve když se tyto na první pohled protikladné věci spojí do jednoho celku, povede se vám najít přesně to řešení vaší finanční situace, které potřebujete. Je důležité, abyste si na nic nehráli a byli upřímní nejen ke svému okolí, ale taky sami k sobě. Možná že to, co ve skutečnosti chcete a potřebujete v hloubce svojí duše, se velmi liší od toho, o co jste se až dosud snažili. Více peněz a větší výdělky totiž nejsou automatickou zárukou štěstí – někdy je mnohem důležitější celková životní spokojenost a ta závisí i na jiných věcech, než jsou peníze!

Co nedělat: Karta Věž vám věští, že se blíží změny, které se vám nebudou příliš zamlouvat. Je však pouze na vás, jak se k nim postavíte, protože zas tak úplně negativní nebudou! I to, co může na první pohled vypadat pesimisticky, v sobě totiž bude ukrývat cennou příležitost posunout se kupředu. Ztrátu nějaké příležitosti proto neberte jako tragédii, právě naopak – díky tomu, že se něco skončí, se vám otevřou časové možnosti začít se věnovat jiným věcem, které pro vás budou nakonec perspektivnější a ziskovější!

Ryby

Co dělat: Karta Čtyři mince vám přináší velkou šanci stabilizovat vaši finanční situaci a udržet si jistoty, které potřebujete. V tomto období se vám vyplatí spíš konzervativní přístup bez zbytečného experimentování. Vaše osvědčené postupy vám budou přinášet stabilní a vyrovnané zisky, proto nebudete mít žádný důvod je měnit. Zvyknete si na zažitý stereotyp a budete díky němu pociťovat bezpečí a příjemný pocit, že máte materiální zázemí, které potřebujete. Snažte se co nejvíce soustředit na dlouhodobé projekty, které vám budou přinášet stejně vyrovnanou perspektivu úspěchu do budoucna.

Co nedělat: Karta Deset pohárů vám připomíná starou pravdu, že kvůli citům a vztahům byste v žádném případě neměli zanedbávat svoji práci a materiální oblast života. Je jasné, že byste hlavně teď v létě chtěli co nejvíce času trávit se svými blízkými, se svojí láskou nebo s jinými lidmi, které máte rádi, ale v zájmu udržení si pozice a dobrých výdělků bude někdy nutné dělat kompromisy – například slíbit, že si vezmete pracovní víkend, i když byste ve skutečnosti mnohem raději byli doma s rodinou. Takové ústupky však budou nevyhnutelné pro udržení stabilních příjmů.

Související články

Další články