Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Chcete to vážně vidět? Živému Kenovi Rodrigu Alvesovi VYKOUKL během focení PENIS! FOTO UVNITŘ!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Má za sebou přes 50 zákroků a za svůj vzhled utrácí majlant. Živý Ken Rodrigo Alves je původně malý tlustý kluk z Brazílie, co se rozhodl, že se stane celebritou. A daří se mu to. Je hlavní hvězdou několika reality show a o slávu má postaráno. Jenže za jakou cenu?

Jakmile skončí Rodrigo s nějakou operací, hned už plánuje další zákrok. Nedávno se svěřil, že by si chtěl kvůli změně barvy očí nechat rozřezat rohovku. A to ani ne dva měsíce od doby, kdy si nechal udělat nové břicho. Proč chodit do posilovny, když můžete mít v těle hromady silikonu.

V Istanbulu si také nechal vymodelovat nový zadeček Měl za úkol přibrat, pak mu chirurg odebral tuk a stříkl mu ho do zadku, kde vymodelovat sexy "prďku". Do Turecka ho přišla morálně podpořit přítelkyně Pixee Fox. Ta má sama stejnou závislost na plastikách a má vyoperováno 6 žeber, aby měla štíhlejší pas.

Po operaci se musely nafotit promo snímky, kde se Rodrigo ukázal nahý. A ukázal i svého malého "Kena". To, jestli je také plastový, zjistíte v galerii.

Související články

Další články