Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chcete spát v posteli, kde si těhotná Emma Smetana užívala sex? Můžete si pronajmout její hnízdečko lásky!

Emma není takový studený čumák, jak se dřív zdálo.
Zdroj: Eva Gil Photographer
+ Další 2 fotografie
Od té doby, co odešla z televize Nova, je Emma Smetana (28) jak utržená ze řetězu. Ukazuje se polonahá, fotí se snoubencem dost lechtivé fotky, odhaluje své soukromí, jak jen se dá. Teď se dokonce rozhodla zajít tak daleko, že si můžete pronajmout byt v Paříži, kde si ona užívala všechny možné radovánky.

Jestli byste se chtěli podívat do míst, kde možná vznikl plod lásky Emmy Smetany a Jordana Haje, tak to není vůbec žádný problém. Hrdličky, které v prosinci očekávají svého prvního potomka, se rozhodly, že radši zůstanou nějakou dobu v Čechách, tak proč svůj apartmán v Paříži někomu nepronajmout.

„Jedete-li někdo nebo jede-li někdo, koho znáte, teď do Paříže, tak my teď nově pronajímáme takový byteček snů v Montmartru na krátkodobé pobyty. Tak to mějte na mysli, pokud by se to někomu mohlo hodit,“ napsal Jordan na Facebook a jeho milá to hned sdílela, aby navnadila potenciální zájemce.

Jestli jste lovci senzací, nebo jste prostě jen zvědaví, tak proč takové příležitosti nevyužít. Hezky si prošmejdit byt, kde se určitě konaly pořádné mejdany a snoubenci si užívali erotických hrátek. A ještě tak skvělá lokalita, no neberte to.

Související články

Další články