Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete si najít správné zaměstnání nebo se potřebujete rozhodnout? Magické číslo duše o vás prozradí úplně vše!

Jaké je vaše číslo duše?
Zdroj: eXtra.cz
Magické číslo duše je speciální číslo, které se odvíjí od vašeho data narození a prozradí o vás úplně vše. Pokud se tedy potřebujete v něčem rozhodnout nebo si najít nové zaměstnání, podle tohoto čísla zjistíte, kam se směrovat.

Své číslo poznáte podle data narození, podívejte se do tabulky v galerii, co na vás vychází!

Číslo duše 1

Pokud je vaše číslo duše 1, jste velmi impulzivní člověk, který je orientovaný na vysoké cíle. Když si něco usmyslíte, jdete si tvrdě za tím. Jste individualista a přesně víte, co chcete. V životě se nenecháte nikým zdržovat a manipulovat sebou. Máte ostré lokty a v životě se neztratíte. Jste vůdci, vytrvalí a rozhodní. A to vám může spousta lidí závidět! Takže vedení firmy na vysoké pozici je pro vás hračkou.

Číslo duše 2

Dvojky jsou velmi klidní a vyrovnaní lidé. Taková ta tichá voda, která břehy mele. Sice se moc neprojevujete a nejste zrovna vůdčí typ, ale máte vše pořádně promyšlené, a tak dosahujete svých malých i velkých cílů. Umíte se ovládat, dělat kompromisy a jen tak něco vás nevyvede z míry. Nezaobíráte se margináliemi, ale soustředíte se na důležité věci. Určitě byste se hodili do role projektanta nebo poradce.

Číslo duše 3

Lidí, jako jste vy, jen tak nenajdete. Na co sáhnete, to vám jde od ruky. Máte v sobě vůli muže, ale ženskou lásku. Vaše dvě vnitřní součásti jsou naprosto protikladné. Vaším hlavním životním cílem je pomáhat lidem při hledání jejich cesty a místa v životě. Jste citliví, empatičtí a všichni vás za to milují. Byl by z vás dobrý sociální pracovník nebo psycholog.

Číslo duše 4

Tohle číslo symbolizuje čtyři živly, čtyři roční období a čtyři období života. Pokud máte magické číslo duše čtyřku, jste velmi pracovití, až dříči, jdete si za svým cílem a jste vyrovnaní. Jen tak něco vás nerozhází a neprožíváte každou maličkost. Umíte se soustředit, a to vás v životě posouvá dál. Pokud vám ale o něco jde, dokážete se dostat do konfliktu a tvrdě prosadit svůj názor. Neumíte dávat najevo emoce a jste spíše chladní. Jste velmi úspěšní v technických oblastech.

Číslo duše 5

Pětky se pořád zdokonalují a chtějí být lepší a lepší. Záleží jim na jejich práci a chtějí vynikat. Nesmíří se jen tak s něčím a povolání je musí bavit! Jste nadšení, máte rádi dobrodružství, adrenalin a nebojíte se žádného rizika. Do všeho se pouštíte po hlavě. Myslíte pozitivně, jste vynalézaví a rádi se smějete. Musíte být pořád v pohybu a jste velmi aktivní. Pro vás je sedavé zaměstnání jako za trest!

Číslo duše 6

Vy jste rozhodně rodinně založení. Jste spolehliví, čestní, lidé vás respektují a záleží vám hlavně na tom, aby se každý měl dobře. Pokud uvidíte, že je váš kamarád nebo kolega v nouzi, ihned mu pomůžete. A nebojíte se i vzít ze svého. Jste také velmi trpěliví, milujete umění a jste velcí snílci a romantici. Nemáte problém s komunikací a vyjdete snad s každým. Do konfliktu se jen tak nedostanete a máte hodně kamarádů. Jste rádi mezi svými nejbližšími. Šestkám svědčí práce s lidmi, i s malými dětmi.

Číslo duše 7

Tohle číslo je posvátné. Říká se, že sedmička představuje základ celé evoluce. Toto číslo znamená sedm dní v týdnu, sedm barev duhy, sedm not hudební stupnice. Pokud je vaše magické číslo duše sedm, jste výjimečná osobnost. Pro některé lidi můžete být velmi zvláštní, až tajemná bytost. Dokážete analyzovat věci, máte přesný úsudek a fantazii. Věci si dokážete vizualizovat a jít si za nimi. Sedmičky jsou hlavně umělci, básníci nebo výtvarníci.

Číslo duše 8

Osmičky jsou hodně materiálně založení. Záleží jim na tom, jestli mají peníze, z jakého pocházejí prostředí a co mají na sebe. Chtějí být dokonalí a výrazní. Nespokojí se s rolí šedé myšky. Tohle číslo symbolizuje totální převrat a revoluci. Bojíte se dávat najevo svoje city, protože si myslíte, že vás lidé odsoudí. Jste spíše introverti, nemáte moc kamarádů a lidé vás nevyhledávají. Jste ale výborní v administrativě a v individuálních sportech.

Číslo duše 9

Devítka je symbolem úspěchu a dokonalosti. Osoby nesoucí devítku jsou vysoce intelektuální osoby, které jsou většinou na vysokých a vůdčích pozicích. Není odvětví, kterému byste nerozuměli. Jste výborný jak manažer, tak psycholog. Dokážete s lidmi mluvit na rovinu a přímo. Jen tak vás nic nerozhodí a vše si dokážete logicky odvodit. Vy se o sebe dokážete postarat za všech okolností. Tito lidé si ale často neuvědomují svoje schopnosti a neváží si jich.

Související články

Další články