Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete si do léta vyladit postavu? Je nejvyšší čas začít! Těchto 5 potravin vám v tom pomůže

Víte, které potraviny si dopřávat?
Zdroj: archiv
Říkáte si, že v zimě je ještě dostatek času na diety a že do léta je času hodně? Nenechte se zaskočit a radši začněte s přeměnou postavy dřív, protože drastické diety vám nepřinesou nic dobrého. Máme pro vás nabídku 5 potravin, které vám pomůžou rozhýbat zpomalený organismus.

Nejen v létě chceme mít dokonalou postavu. Plavkové období si ovšem upravené křivky přímo vyžaduje, a tak je na čase začít makat, abyste to do léta stihli. Není snad potřeba říkat, že musíte jíst pravidelně malé porce, dodržovat pitný režim a nevynechat ani cvičení. K cestě za dokonalou postavou je potřeba především velká vůle a vytrvalost. My vám dáme pár tipů na potraviny, které pomůžou rozhýbat zpomalený organismus a zatočí s tuky.

1. Avokádo

Skvělá potravina při hubnutí, která obsahuje dostatek mononenasycených tuků, které ve vás vzbuzují pocit sytosti. Z avokáda můžete vytvářet nejrůznější pomazánky, tepelně ho upravovat nebo přidat jako ingredienci do salátu.

2. Jablka

Právě v zimě jsou jabka velmi dostupným zbožím, a tak toho využijte. Díky vláknině v nich obsažené nebudete pociťovat hlad a střeva se parádně pročistí.

3. Borůvky

Dalším pomocníkem jsou borůvky, které sice nejsou nejlacinější investicí, ovšem vyplatí se vám si za ně připlatit. Neobsahují téměř žádné kalorie a jsou bohaté na vlákninu, která je při hubnutí potřeba.

4. Skořice

Je jen málo z nás, kteří by neměli rádi toto magické koření. Skořice je výbornou náhradou za cukr, navíc vám dodá energii a do vašeho těla velmi pomalu pouští inzulín.

5. Olivový olej

Zkuste ráno vstát a dát si polévkovou lžíci olivového oleje, jde téměř o zázrak. Olej je totiž perfektním antioxidantem, a navíc pokud ráno dopřejete tělu zdravé tuky, nebude je již v průběhu dne usazovat.

Související články

Další články