Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

CHCETE SE ZBAVIT ŠPEKŮ NA BŘIŠE? Máme pro vás 3 zaručené triky!

Také máte špíčky na břiše?
Zdroj: Profimedia.cz
Léto se neúprosně blíží, a tak je na čase začít formovat své tělo do plavek. Mezi hlavní problémové partie patří bříško a my se dnes pokusíme tyhle špíčky jednoduše odstranit. Stačí dodržovat pár důležitých pravidel.

Kdo může říct, že na svém těle nemá po zimě jedinou vadu? Všichni se snaží doladit poslední nedostatky a vyladit své křivky do dokonalosti. My pro vás máme dnes 3 rady, jak se zbavit špíčků na břiše a sluníčko přivítat s dokonalým tělem.

1. Jezte hodně vlákniny

Pokud se chceme zbavit přebytečného tuku, je pro nás vláknina nejlepším přítelem. Nejenže nás zasytí, dokonce nás i perfektně pročistí. Dopřávejte si tedy cokoli, v čem je vláknina, a to v libovolném množství. Uvidíte, že tuk bude odcházet sám.

2. Duševní pohoda je důležitá

Při každé dietě je důležitá psychická pohoda, a tak ani redukce tuku kolem břicha na tom není jinak. Snažte se tedy nepozorovat se každou vteřinu a nepoměřovat se. Jezte zdravě, pohybujte se a nemyslete prvotně na redukci váhy. Výsledek se tak dostaví mnohem rychleji.

3. Nastartujte metabolismus

Pokud náš metabolismus pracuje na minimum, nemůžete se divit, že kila ne a ne jít dolů. Právě proto se ho snažte nakopnout a nastartovat. Na zrychlení metabolismu existuje mnoho triků, které každá hubnoucí žena jistě zná.

Související články

Další články