Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Chcete se stát královnou krásy? Česká Miss na posledním castingu hledá nejkrásnější dívku Česka

Která z nich zvítězí?
Zdroj: archiv
Kdo se stane letos královnou krásy? To je zatím zahaleno tajemstvím... Ale jisté je jedno - nejprestižnější tuzemská soutěž krásy Česká Miss pomalu uzavírá sérii castingů pro dívky, které usilují stát se českým symbolem dokonalosti. Poslední kolo castingů pomalu klepe na dveře a dívky, které mají zdravé sebevědomí a věří, že právě ony mohou nosit titul Česká Miss 2018, mají poslední šanci.

Poslední casting proběhne v sobotu 17. března v pražském Europarku Štěrboholy, a to od 10.30 hodin. Výběr krásných dívek se bude konat přibližně do 18 hodin. Součástí budou módní přehlídky, jejichž tvářemi budou vítězky České Miss.

Podle ředitelky soutěže, půvabné Evy Čerešňákové, která bude na místě, je ideální přijít v čase mezi 12.30 – 14.30 hodin, kdy kromě castingu proběhnou i dvě hlavní módní přehlídky. A kdo usedne v porotě, která objektivně vybere dívky, jež se později utkají o titul královny krásy? Rozhodně jde o plejádu zajímavých jmen. Kromě již zmíněné ředitelky soutěže Evy Čerešňákové bude bedlivě přihlížet spolumajitel soutěže Martin Ditmar. Dále třeba Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss 2007 Lucie Hadašová, Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová, Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková a třeba i blogerka Dominika Myslivcová nebo zpěvák Pavel Calta a další známé tváře. Moderování se ujme Petr Říbal.

A už teď je jasné, že kromě výběru krásných dívek půjde o skvělou show, která se bude řadit k bezkonkurenčním. Více se dozvíte na oficiálních stránkách soutěže Česká Miss.

Související články

Další články