Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete se sklouznout na 310 metrů dlouhé vodní skluzavce? Teď máte možnost i v Česku!

+ Další fotografie
Úspěšná vodní atrakce Slide Czech si za poslední roky vybudovala velké jméno především v USA nebo Austrálii. A lidé ji milují! Skluzavka je nekonečně dlouhá a srazí vás na zadek! Projet se po ní můžete už i v Česku.

Tato jedinečná, až 310 metrů dlouhá skluzavka přijíždí i do měst po celé České republice. Zábavní vodní atrakce je ideální do letních horkých dnů. Zúčastnit se jí může každý, kdo je starší 6 let (včetně). Jedná se tedy o atrakci vhodnou pro téměř všechny věkové kategorie.

Kamarádi, rodiny s dětmi, mladí i dospělí, všichni si přijdou na své. Nedílnou součástí akce Slide Czech ve všech městech je i bohatý doprovodný program, který bude probíhat po celou dobu konání akce. Pokud si chcete užít s celou rodinou zábavný víkend, tak na Slide Czech nesmíte chybět.

Už jste se mohli sklouznout ve Vlašimi, Liberci, Karlových Varech, Mostu a na festivalu Benátská noc. Slide Czech vyráží ještě do Prahy, Příbrami, Pardubic a Brna. Už příští víkend 27. a 28. nesmíte chybět v Praze a Příbrami.

Související články

Další články