Rozhodnutí o koupi spodního prádla většinou padá v převlékací kabince. Prádlo si v klidu vyzkoušíte a koupíte si jen to, které vám sedí. Obavy z nesedícího prádla objednaného online mít nemusíte.

Kvalitní e-shopy mají podrobné velikostní tabulky a standardně zaručují bleskové dodání, výměny i vrácení peněz. Proč tedy ztrácet čas úmorným běháním po obchodech, když díky internetu je to dnes mnohem rychlejší? V e-shopech také najdete mnohem širší sortiment prádla než ve většině kamenných obchodů. Pokud máte stále pochybnosti, existuje i úplně převratná novinka v online nakupování.

Internetový obchod se spodním prádlem Astratex.cz nabízí jedinečnou službu „Pikolík“, díky které si můžete nechat dovézt vybrané kousky prádla kurýrem až domů ke dveřím – a to ještě v den objednávky! Doma si pak v klidu vyzkoušíte, zda vám vyhlédnuté kousky opravdu dokonale padnou.

Nechat si pak můžete jen to prádlo, které se vám líbí. Pro to ostatní si „Pikolík“ opět poslušně přijede ten samý den. A měla byste vědět, že s „Pikolíkem“ máte na zaplacení objednaného zboží dalších 14 dní. Proč se občas nerozmazlit novou sadou prádla, hned a bez zdlouhavých nákupů?