Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chcete se dostat na prestižní večírky ve Varech a jste nuly? Tady je 5 tipů pro ty odhodlané z vás!

Tak copak asi Nikol vymyslí letos? Bude zase slibovat novinářkám, které ji
protáhnou, dovolenou na Mauriciu, nebo se pokusí proniknout v přestrojení
za servírku? Uvidíme.
Zdroj: profimedia.cz
Festival je v plném proudu a všichni, kdo ho letos navštíví, mají jedinou starost, tedy krom podivných mimozemšťanů s batůžky, co chodí na filmy. Chtějí dát vědět, že tam jsou a byli na nějakém večírku, nedej bože potkali někoho slavného krom Podhůrského. Tady je pár tipů pro ty, co to myslí vážně.

1. Jak se dostat na film a potkat celebritu

Pokud chcete potkat zahraniční a netajtrlíkovat u Puppu jako kavka, ideální je se protlačit na projekci filmu, který přijela reprezentovat, případně se ometejte okolo Puppu, že za chvíli půjde Gere, poznáte tak, že před chvilkou vyšla Dominika Mesarošová, jejíž nástup poznáte snadno podle před ní cupitajícího osobního kadeřníka Arsova. Pakliže chcete vidět českou celebritu na projekci zahraničního filmu, asi jste se museli zbláznit, krom pozérů Kotka s nějakou osobní posluchačkou a Tomáše Krause z Diváckých zpráv Primy (vůbec neví, co se před ním na plátně odehrává, a pořád se dívá na hodinky, protože nedaleko jeho základny ve stanovém městečku je party, kde zná dívku u guestlistu) na ně žádné nechodí, navíc je známo, že polovina na festivalu přítomných českých celebrit do 35 let vůbec netuší, že má ta týdenní Stodolní na západě co dělat s filmem.

2. Jak se dostat na večírek?

Ideálně tak, že se dostavíte na začátku či v průběhu party s pozvánkou ke vchodu. Pokud pozvánku nemáte, hledejte malou frontičku z druhé strany budovy ve složení Nikol Moravcová, Zdeněk Podhůrský a fotbal a sponzorship manager Marek Vít, která detekuje místo, kudy se snad podaří prolézt na mejdlo přes kuchyň. Ale i nepozvaný se může dostat mezi prominenty hlavním vchodem. Stačí s dalšími představiteli chudiny bedlivě sledovat příchody hostů, a pokud se dostane dovnitř Eva Feuereislová (nemůžete znát, foto v galerii), pak můžete bez obav vstoupit, ochranka vás pustí. Feuereislová funguje třetím rokem coby královna místní lůzy jako jakýsi barometr zoufalství pořadatelů a je-li skutečně vpuštěna Feuereislová (stává se to na zaměstnanecké party zdejších kurviček a na oslavě narozenin Marka Víta, ten je má sice v březnu, ale prý je kvůli Facebooku slaví radši ve Varech a později ještě dvakrát v srpnu u plotu před rezidencí Lionela Messiho), pak je vpuštěn prakticky každý, kdo splňuje kritéria termínu „náhodný kolemjdoucí“.

3. Jak potkat Agátu?

Agáta do Varů nesmí, proto se vyplatí pozorovat jejího herce Jakuba Prachaře, který vždy přijíždí pozván (tu dělá klapku někde, tu hraje křoví onde) a Agáta se účastní jako jeho doprovod, i když Jakubovi a jemu podobným čurdařům jasně psali, že jejich pozvánka platí jen pro jednu nebo žádnou osobu. U Agáty se také vyplatí neustále od večera do rána chodit po kolonádě a hledat obrovský chumel novinářů, kteří se obvykle táhnou právě za Agátou, jedinou jistotou, že se něco bude dít, což si oni budou moci vyfotit, a na revanš, že se něco dělo, o tom k Agátině radosti napsat. Pakliže Agátu nemůžete najít, nehledejte ji, pravděpodobně je na dovolené na druhé polokouli, což je trik, ke kterému se uchyluje v ročnících, kdy není Kuba nominován za vedlejší roli (davová scéna ve válečném filmu, spolu s ním v nominaci dalších tři sta komparzistů plus tisíc počítačových) a ona ve snaze vyhnout se ostudě související s nepozváním tvrdí, že jediným důvodem jejího nepříjezdu je fakt, že je v Oceánii, jinak by samozřejmě byla v karlovarském Puppu či nedaleko na služebně PČR v cele předběžného zadržení.

4. Jak se dostat úplně všude

Sen, který mají ve Varech společný bé a elkové celebrity i diváci. Je to snadné a nemožné zároveň – stačí se přišukat do party okolo Jiřího Macháčka a Ani Geislerové. Tato dvojice je z nějakého záhadného důvodu v mimořádné přízni prezidenta festivalu Jirky Bartošky, který patrně na Macháčkovi oceňuje, že jako jediný krom samotného Bartošky a zesnulé Bartošové vydrží u baru vše, a o Geislerové mu někdo nakukal, že je opravdu významná herečka. Od té doby je parta ve složení Macháček, Geislerová, Dyk, Vilhelmová, Bartoška junior plus přicmrndávači nedotknutelná a může všude včetně Bechers baru, kam nemůže ani Partyšová, a povodí říčky, jež Vary protéká, prostě neexistuje metr čtvereční festivalu a místa jeho konání, kam by Geislerová s Macháčkem nemohli, stačí se jich držet, i když je to o duševní zdraví, což za to možná nestojí. Ale stojí, budete všude, a to není ani Agáta!

5. Jak se dostat do novin?

Chcete být doma fakt za světáky, co nejenže byli ve Varech, ale přišlo se na to tak, že se objevili na fotce hned vedle Podhůrského u vřídla? Jak prosté: Ve Varech panuje jasné pravidlo pro pseudocelebrity, co chtějí být vyfoceny, i novináře, co nemají odpoledne co na práci – jít na kolonádu. Tam vždycky někoho cvaknete, protože se tam a zpátky procházejí zoufalci, co nejsou foceni večer (nemají pozvánku a mají-li ji, nikdo je nefotí, protože fotit je třeba slavné, a to Nikol Moravcová není), a naopak, motají se tam zoufalí fotografové, kteří vědí, že tam vždycky někoho nafotí. Tedy jděte na kolonádu a držte se metr od někoho zoufalého, ale pravděpodobně foceného ze zoufalství fotografů či zoufalcem uplacených redaktorů, doporučujeme třeba bývalé členy skupiny Nightwork, „Královnu Pařížské“ Tamaru Bendlovou s gigol… pardon, s přítelem atd… Ale držte se fakt metr, budete-li dál, může se mezi vás a polocelebritu vměstnat jiný zoufalec…

Příjemný zbytek festivalu přeje slavným i neslavným redakce eXtra.cz!

P.S.: Zvláštní info pro Gabrielu Partyšovou, co to údajně, prý, to nemůže být pravda, loni okatě zkoušela na Gibsona: Gere už odjel!

Související články

Další články