Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete se dostat do zákulisí svojí oblíbené kapely? Fanouškovi prošel tento fenomenální nápad!

Tak to se povedlo!
Zdroj: facebook.com
Mladík se chtěl podívat do zákulisí za svojí oblíbenou kapelou, jenže nevěděl jak. Později dostal úžasný nápad a teď ho obdivuje celý svět!

Adam Boyd z Velké Británie se chtěl za každou cenu dostat do VIP prostoru své oblíbené kapely The Sherlocks. Jenže pořád nemohl vymyslet, jak to udělat! Až jednoho dne přišel s fenomenálním nápadem. Jenže když to nešlo po dobrém, tak musel trochu přitlačit. Potřeboval k tomu totiž menší lež!

Napadlo ho, že poupraví informace na Wikipedii ve svůj prospěch. A nikdo nic neprokoukne! Pak už jen stačilo dojít za vyhazovačem a bylo to. A co mu mladík řekl? Že jde za svým bratrancem, který je frontmanem celé kapely.

Bodyguardovi ukázal falešné informace z Wikipedie, které sám upravil a světe, div se, ono mu to prošlo! Na stránky totiž dopsal, že je opravdu bratrancem frontmana kapely. Na sociální síť pak umístil fotografie a bylo vidět, že se náramně baví! Takový lstivý plán by snad málokoho napadl. A urputnému fanouškovi se teď klaní celý svět!

Související články

Další články