Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Chcete sbalit milionáře? Profesionální zlatokopka vám poradí 6 tipů, jak na to

Chcete sbalit milionáře? Profesionální zlatokopka vám poradí 6 tipů, jak na to
Zdroj: facebook
+ Další fotografie
může se hodit
Profesionální lovkyně mužů se svěřila s radami, které vám pomohou sbalit milionáře. Zásadou, za kterou si stojí nejvíce, je nikdy nespat s mužem na prvním rande. Co dalšího vám pomůže při lovení vysněného prince?

Téměř každá žena má sen o princi na bílém koni, který má pořádně tučné konto. Naditá peněženka se v dnešní době stává téměř hlavní prioritou při výběru muže. Možná se dá i říci, že je to přirozené. Protože každá žena chce být dobře zabezpečena a na tom není nic zvláštního.

Patříte mezi ty, které chtějí mít za milence milionáře? Tak to pro vás máme šest tipů, jak na to. Profesionální lovkyně mužů Gweneth Lee, která žije v Londýně, se pro portál The Sun rozpovídala o tom, jak to s takovými milionáři chodí. Radí ženám, na co by se měly připravit a co jim pomůže k získání srdce takového milionáře.

1. Jakožto první a zásadní radou je, nikdy nespěte s mužem na prvním rande! Muž vás taky nevezme první den na nákupy, na to nejlepší se totiž vyplatí počkat. Muži rádi bojují a připravit je o tu honbu za pokladem pro ně může být posléze nudné.

2. Dalším důležitým bodem je mít profesionální fotografie. Každá supermodelka má vyretušované fotky. Pokud chcete sbalit pracháče na online seznamce, musíte vypadat krásná. Nezáleží na tom, kolik vás ty fotky budou stát, ale rozhodně vám přinesou ovoce.

3. Mějte připravenou svoji životní story. Chlapi nechtějí jen tupé ženy do postele. Musíte vypadat zajímavě, mluvit o své kariéře a akademických úspěších. Sex-appeal neudrží milionáře v zájmu i na druhém rande.

4. Ověřte si, co je dotyčný zač. Musíte si prověřit, zda je onen muž opravdu milionář. K takovému bádání vám postačí i pouhý Google vyhledávač. Nechcete přeci marnit čas.

5. Buďte připravená na to, že můžete randit se ženáčem. Většina pracháčů po čtyřicítce je ve vztahu. Gweneth radí, že musíte být připravená na to být milenkou. Většina z milionářů má se svou manželkou dohodu o tom, že mohou randit s jinými ženami. Zaměřte se právě na ně. Pak nebude muset mít strach z odhalení manželkou.

6. Poslední radou je vybírat správná místa pro lovení boháčů. Nejlepší alternativou jsou podle Gweneth online seznamky. K těm se uchyluje nejvíce milionářů prahnoucích po zábavě. Vybírejte si specializované weby s bohatou klientelou.

"Život je mnohem krásnější, když je váš milenec milionář. Můžete si užít dovolenou snů a nezaplatit ani cent, pokud jste opravdu roztomilá při randění a víte, jak vyčmuchat tyhle zlaté nugetky," rozplývala se Gweneth nad tím, jak může být život báječný. Tak co? Už jste se dala do pátrání, kde sbalíte vysněného sugardaddyho?

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy