Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chcete prožít světový šampionát ve společnosti Ondřeje Banka? Pak stačí platit nákupy v Tescu kartou Mastercard!

Chcete prožít světový šampionát ve společnosti Ondřeje Banka? Pak stačí platit nákupy v Tescu kartou Mastercard!
Zdroj: Tesco
Toužíte navštívit letošní závody v Kitzbühelu navíc za doprovodu jednoho z našich nejlepších lyžařů? S Ondřejem Bankem si můžete udělat výlet, na který nezapomenete do konce života. Stačí platit co nejvíce v Tesco kartou Mastercard a soutěžit.

Světový šampionát alpského lyžování je snem každého příznivce tohoto sportu. A vy nyní můžete získat pobyt na této události v doprovodu jednoho z našich nejlepších lyžařů Ondřeje Banka.

Kitzbühel zná dokonale

Ten byl na začátku své kariéry úspěšný především ve slalomu a obřím slalomu, později se ale začal prosazovat i ve sjezdových disciplínách. Jeho nejlepším výsledkem je třetí místo v superkombinaci ve Světovém poháru v Beaver Creeku a třetí místo ve stejné disciplíně v Kitzbühelu. Toto místo zná tedy dokonale, tudíž vás celým šampionátem bez problémů provede.

Častá zranění

Ondřejovu profesionální kariéru poznamenala častá zranění, každý si jistě pamatuje na otevřenou zlomeninu holenní a lýtkové kosti, kterou utrpěl při tréninku na sjezd právě v Kitzbühelu v roce 2008 a která si vyžádala rok a půl trvající rekonvalescenci. Roku 2015 na mistrovství světa v Beaver Creeku zase spadl na posledním skoku při sjezdu do kombinace a utrpěl otřes mozku a zlomeninu nártní kůstky. V únoru 2016 se kvůli problémům s kolenem rozhodl ukončit sportovní kariéru.

Co můžete vyhrát

Plaťte v supermarketech Tesco-čím více, tím lépe-kartou Mastercard, registrujte se zde a vyhrajte pobyt na světovém šampionátu ve společnosti Ondřeje Banka.

Balíček obsahuje pobyt na světovém poháru s legendou alpského lyžování Ondřejem Bankem, a to včetně ubytování, lístků do první řady Mastercard Lounge na závody světového šampionátu, lyžařské exkurze s průvodcem a spoustu dalších skvělých zážitků.

Navíc se týdně losuje deset výherců celodenních skipasů pro dvě osoby do českých lyžařských středisek. Vyrazit tak můžete do Krkonoš, Jizerek nebo Jeseníků a celý

den si užívat skvělé lyžování.

Jak soutěžit

Plaťte svůj nákup od 1. 10. do 30. 11. 2019 v prodejnách Tesco kartou Mastercard. Vezměte si účtenku a potvrzení o platbě kartou. Vyplňte formulář zde a dejte vědět, proč právě vy byste měl/a vyhrát hlavní cenu – závody v Kitzbühelu s Ondřejem Bankem.

Pak už stačí jen čekat, zda se usmálo štěstí právě na vás!

Související články

Další články