Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chcete pracovat jen tři dny v týdnu? Je tu konečně možnost!

Snad mu toto strategii neporadil Sylvester Stallone…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
http://www.jenprace.cz/

Každý by měl mít v týdnu celé čtyři dny volna. Myslí si to alespoň jeden z nejúspěšnějších podnikatelů na světě. Také nejspíš většina lidí v pracovním nasazení, samozřejmě.

Carlosi Slimovi je 74 let a je mexickým telekomunikačním magnátem. Nedávno navštívil obchodní konferenci v Paraguayi, kde řekl, že lidé by měli pracovat pouze tři dny v týdnu.

„Když budou mít čtyři dny volna, budou hledat nové druhy zábavy a další způsoby, jak trávit svůj čas,“ říká. A co to znamená? Budou více utrácet a vylepší to celkově ekonomiku! A nejen to.

Po celém světě začíná být trend, že lidé chodí dříve do důchodu. Když ale budou lidé pracovat pouhé tři dny v týdnu s tím, že po tyto tři dny budou mít 11hodinové směny, vydrží pracovat mnohem déle. Podle Carlose Slima budou mít také více energie a budou mít lepší nápady.

CHCETE SI NAJÍT LEPŠÍ PRÁCI? ZKUSTE TO ZDE!

Carlos Slim je podle Forbes nejbohatším mužem na světě. Ano, podle posledních údajů už dokázal svým jměním předběhnout dokonce i Billa Gatese. Jeho jmění je odhadováno na 79,6 miliard dolarů, zatímco jmění Billa Gatese jen na 79,1 miliard dolarů. Jeho zaměstnanci mají také podle jeho filozofie možnost jít do důchodu dokonce dříve než v 50 letech, nebo si mohou zvolit kratší pracovní týden.

Jak by se vám líbilo pracovat pouze tři dny v týdnu? Sakryš, komu by se to nelíbilo!

Související články

Další články