Představujete si při sexu někoho jiného nebo přemýšlíte nad tím, co uvařit? Pak je vám asi jasné, že i muži nemají při milování plnou hlavu vás, i když by to tak mělo být. Realita je ovšem krutá, a tak si udělejme jasno. Na co myslí každý chlap při sexu?

1. Nezklamu?

Muži mají dost často strach, že zklamou a zahanbí svou pověst dravého milovníka, proto se při sexu neustále kontrolují a snaží se podat ten nejlepší výkon. Ovšem ne kvůli vám, ale kvůli své pověsti. Smutné, ne?

2. Líbí se jí vůbec, co teď dělám?

Určitě by ho čas od času potěšilo, kdybyste mu pootevřela Pandořinu skřínku a řekla mu, co se vám líbí a co ne. Jestli si totiž držíte kamennou masku, musí z toho být chudák naprosto zmatený, a tak má plnou hlavu myšlenek, jak to dělat.

3. Chtěl bych, aby to trvalo déle!

Nevím, proč jsou muži takoví rychlíci, ovšem většinu sexu se snaží ovládnout a neudělat se předčasně. Ne, že by se jim to dařilo, ale vezměte jed na to, že během milování jim několikrát probleskne hlavou, že musí vydržet.

4. Ta sousedka od vedle je fakt dobrá!

A je to tady! Ano, muži dost často myslí při sexu na jiné ženy. Je to smutné, ovšem pořád lepší, než kdyby ji pustil dál než do mysli, nemyslíte?

5. Bože, to je nuda…

Znáte takové ty sexy z povinnosti? Je úterý, tak jdeme na to, ať to máme za sebou. No tak přesně při těchto sexech si muž přeje, aby už bylo po všem a on si zas mohl pustit telku s fotbalem.