Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Chcete okořenit váš vztah? Vyrazte na dráždivou erotickou plavbu, kde nic není tabu!

Na této lodi nic není tabu!
Zdroj: twitter.com
Máte s partnerem různé fantazie, které byste si chtěli splnit? Toužíte zažít to, co se děje například v 50 odstínech šedi? Teď máte jedinečnou příležitost! Loď The Desire Cruise se chystá opět vyjet na moře a vy můžete zažít týdenní plavbu bez svršků i sexuálních tabu.

Pokud vás už nebaví být se svým partnerem jenom doma v posteli a občas si vyrazit na večeři nebo do kina, máte jedinečnou možnost zkusit něco pořádně dráždivého. Výlet lodí, na který do smrti nezapomenete. Výletní loď společnosti Original Group letos i příští rok znovu vyjede na moře. Zamilovaným a svobodomyslným párům nabízí eroticky dráždivou týdenní plavbu, při které nepotřebujete žádné oblečení a nic pro vás nebude tabu. Na plavbu upozornil portál news.com.

The Desire Cruise v roce 2016 všechny šokovala. Skloňovala se ve všech pádech a všichni z ní měli rozporuplné pocity. Účastníci plavby ale byli nadšení a erotická loď se setkala s velkým úspěchem. A nyní opět vyjíždí na moře a nabízí dráždivou plavbu pro vás i vašeho partnera. Pokud je vám více než 21 let a jste svobodomyslní a nebojíte se ničeho, hurá do toho!

Čekají na vás speciální privátní pokoje a svoje oblečení zřejmě celý týden vůbec nevybalíte. Navíc si užijete večery nabité erotikou, večírky u bazénů i vířivek a zajímavé workshopy. „Nabízíme našim zákazníkům smyslný azyl na moři, kde si mohou s ostatními přítomnými páry užívat fantastickou dovolenou v exotických destinacích a budou přitom hýčkáni naším kvalitním servisem,“ řekl Rodrigo de la Pena, CEO společnosti Original Group.

A už nyní si svoji plavbu můžete rezervovat na duben příštího roku. Loď vypluje z Barcelony do Říma a ceny se pohybují mezi 76 000 až 253 000 korunami. The Desire Cruise je sice erotická loď, na které si užijete spoustu zábavy, musíte ale dodržovat určitá pravidla. Nesmíte si začít s personálem na lodi a do restaurací musíte chodit oblečení. Navíc nesmíte na celé lodi cokoliv natáčet a fotit.

Související články

Další články