Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Chcete mít tělo jako Simona Krainová? Tak se jí držte! Už brzy přijde s revolucí v hubnutí

Jejím revírem je móda a zdravý životní styl, její tempo je vražedné,
její protivníci jsou obézní lidé! Simona pracuje ve dne v noci na našich
tělech…
Zdroj: Foto: Lukas Kimlicka a Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Modelka Simona Krainová (41) se rozhodla poradit vám, jak zhubnout! Zasloužilá dvojnásobná máma dvou synů hodlá psát blog o hubnutí! Chcete-li mít tělo jako Simona, začněte pořádně makat a držet se jejích rad!

„Léto je za rohem… A můj blog, který vám pomůže dostat se do formy, takyyyy… Už brzyyyy… Přestaňte si hledat důvody, proč to nejde, a hledejte způsob, jak něco změnit… Tak šup šup… Každý další den může být začátek něčeho nového… Starejte se o sebe… Já se pokusím vám s tím pomoct :) krásný den vám…“ Tak tohle Simona Krainová (41) vzkázala svým fanouškům, ženám a holkám, které ji obdivují a sledují každý její krok.

Stejně jako Dara Rolins (42) teď chce založit byznys na svém vlastním těle! Zdravý životní styl teď frčí a Simona chce být taky in! Proto si založí blog a bude vás informovat o tom, co a kdy sní, kde a na čem cvičí, a třeba vám to pomůže! Modelce jistě, taky si namastí kapsu, protože bude mít všechny výrobky zadarmo, fitko zadarmo a jídlo zadarmo. Proč myslíte, že je teď blogování tak v kurzu? Dají se na něm totiž vydělat slušné prachy! A Simona je zdatná obchodnice…

Na druhou stranu musíme uznat, že tělo má po čtyřicítce a dvou dětech pořád skvělé. Před pár dny byla na dovolené v Dubaji, kde si užívala sluníčka a vystřídala několik modelů plavek. Aby všechny kolegyně z branže naštvala, dávala si provokativní snímky na Facebook.

P. S.: Slibujeme, že příští článek o Simoně bude více kritický!

Související články

Další články