Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Chcete mít svůj smartphone odolnější? Tohle rozhodně musíte vyzkoušet!

Rozbitý displej, rozmazané plochy, drahé obaly na smartphony nebo ochranné folie. Znáte to? Tomu je teď konec! Chraňte svůj přístroj před poškozením, bakteriemi a kapkami vody. Pomůže vám My Pro Tec a z vašeho smartphonu se stane nano-phon.

Váš smartphone tak bude až o 600 % odolnější proti poškození a škrábancům. Bakterie se totiž na tomto povrchu téměř nemají šanci udržet. Otisky prstů a rozmazané plochy odstraníte jedním setřením.

Čistěte váš přístroj čistícím hadříkem od My Pro Tec tak dlouho, dokud hadřík neuschne. Potom naneste speciální tekutinu na váš telefon a vyleštěte. Mobil nechte 4 až 5 hodin ležet a pak všechny zbytky odstraňte lešticím hadříkem.

Rizika, že se váš přístroj rozbije, když spadne na zem, se zredukují na minimum a váš telefon bude odolnější. A dokonce stojí méně než kvalitní obal nebo pojistka. Objednejte si tento zázrak ZDE a budete ho mít o 20 % levnější.

Mohlo by vás zajímat

Další články