Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chcete mít svatbu jako Monika Babišová? Víme, jak to chodí v Čapím hnízdě! Podívejte se na unikátní fotky

Zdroj: youtube.com, Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Tohle bude rozhodně nejdražší svatba roku 2017. Andrej Babiš si bude brát svoji Moniku v luxusním Čapím hnízdě, kde to rozhodně není nejlevnější záležitost. Takhle luxusní veselku si může dovolit jen málokdo. Z cen se posadíte na zadek!

Andrej Babiš bude tento týden několik dní slavit v Čapím hnízdě svatbu se svou partnerkou Monikou. Všichni očekávají nejluxusnější svatbu roku 2017 a vzhledem k cenám, které Čapí hnízdo nabízí tomu nebude jinak.

Pouhá noc v tomto luxusním středisku vás vyjde v sezóně na pět a půl tisíce korun, a to je cena jen pro dva. Pokud byste chtěli rodinné apartmá, tak si připlatíte dalších dva a půl tisíce korun. Tento resort má dokonce i speciální nabídku a ceník pro svatební hostiny a toto vše jsou ochotni zabezpečit: ubytování, gastronomii (ochutnávku svatebního menu, asistenci sommeliéra a šéfkuchaře), kameramana a fotografa, tiskoviny (menu, jmenovky, program), vizážistu a kadeřníka. Dále také ohňostroj, fotokoutek, živou hudbu, DJ, svatební a květinové dekorace a nakonec i hlídání dětí.

Ceny jídla se také pohybují dosti vysoko. Podívejte se sami:

-Welcome drink 190-420 Kč na osobu

-Předkrm 150-220 Kč na osobu

-Slavnostní oběd 990-1080 Kč na osobu

Samozřejmě další nealkoholické nápoje, destiláty, vína a šumivá vína se pohybují v řádu tisíců korun. Takový přepych si dovolí jen málokdo, ale bývalý ministr financí Andrej Babiš se svojí Monikou zřejmě nemají potřebu "troškařit" a za luxusní veselku si rádi připlatí nekřesťanské peníze.

Samozřejmě je v resortu Čapí hnízdo k dispozici kromě ubytování i wellness a spa, bowling, venkovní bazén, jízdárna Čapí hnízdo, stáje/koně a dobytek, golfová akademie, labyrint, pavilony exotických zvířat, lanový park, molo/lodičky a tenisové kurty.

Je zřejmé, že tahle svatba bude stát za to a pozvaní se rozhodně nebudou nudit.

Související články

Další články