Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chcete mít šťavnatý zadeček k nakousnutí? Tahle holka vám ukáže, jak přesně na to!

Zdroj: instagram
+ Další fotografie
Tahle roztomilá zrzečka se z vychrtlé anorektičky dopracovala k takhle vypracovanému zadečku! Jak to jen udělala? Jednou si prostě řekla, že je potřeba přestat fňukat, a vzala svou fyzičku do vlastních rukou. Na návod, jak se dopracovat nejen k takovému pozadí, ale také ke skvělé fyzické kondici, se můžete podívat zde.

Abby Pollock je třiadvacetiletá nadšenkyně pro fitness, která v minulosti trpěla poruchou příjmu potravy, nízkým sebevědomím a dalšími psychickými potížemi. Střídala diety jako paleo, vegan a raw vegan, aby si omluvila svůj způsob stravování. Jedla totiž extrémně málo. Po rozchodu s přítelem její problémy vygradovaly, a tak se obrátila na odbornou pomoc v podobě psychologa, specialisty na stravování a na fitness

Jídlo

Během dne jí Abby okolo čtyř jídel bohatých na protein. Vyhýbá se tepelně zpracovaným nebo jinak upraveným hotovým jídlům a dodržuje střídavý půst. To znamená, že nejí mezi 16. a 18. hodinou. Je to strategie, díky níž získáte více energie ze zkonzumovaného jídla. Na jídlo se už nedívá jako na prohřešek, ale kalorie vnímá jako pohon pro svoje tělo.

Fitness

Aby se naučila správně běhat, absolvuje kurzy překážkového běhu. Nyní cvičí 30 minut cardia pouze jednou za čas, a to v případě, že si dá pořádně do těla při zvedání vah. Ve fitku posiluje čtyřikrát týdně, a to hodinu. Trik je v kontrolovaném pomalém pohybu a větší zátěži.

Vysportovaná Kanaďanka se chce nyní zaměřit na pomoc ostatním, kteří trpí stejnými problémy jako ona v minulosti. "Proměna netkví v čekání na správný moment nebo perfektní dietu či cvičební plán, proměna tkví v tom začít jednat a učit se ze svých chyb, místo toho, aby se člověk vzdával," vypověděla pro americký Cosmopolitan.

Související články

Další články