Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chcete mít postavu jako Andrea Verešová? Odkryla své tajemství a my víme, jak na to

Andrea se pyšní jednou z nejkrásnějších postav českého šoubyznysu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Blíží se zas další rok a s tím i spojené novoroční předsevzetí. Jako vždy si většina z nás sáhne do svědomí a do svých tukových zásob a najednou se rozhodne co nejdřív ta kila po vánočních žranicích shodit. Při pohledu na dokonalou Andreu Verešovou byste se v tom zrcadle radši neviděli. Ale my víme, co za jejími sexy křivkami stojí.

Na rovinu vám říkáme, že žádné zázračné prášky, koktejly či jiné tahače peněz za tím nehledejte. Asi vás nepotěšíme, ale mít tělo jako modelka Andrea Verešová (35) opravdu stojí dřinu a odříkání. Ale když se na krásnou Slovenku podíváte, tak snad to za to menší utrpení stojí.

Rozhodně po vás nikdo nechce, abyste hladověli. I když se to nezdá, tak modelka jí a moc ráda si pochutná. Jen ty porce si reguluje a vybírá si, co pozře. Sama chce ostatní motivovat k tomu, aby přemýšleli nad tím, co jedí, proto zahrnuje i svůj Instagram fotkami, co zrovna obědvá či snídá.

Musíme uznat, že to není jen trocha zeleniny, jak byste si představovali, ale je to docela široká škála dobrých pochutin. Bude to rozdíl oproti „mekáči“, ale vaše tělo a štíhlá tajle vám poděkují.

Ještě zapojte trochu toho pohybu a třeba můžete za chvíli na módních molech konkurovat i sexy Andree. Jen se podívejte, co všechno jí, a nechte se inspirovat.

Související články

Další články