Každý chce být hubený a mít pěkně vytvarovanou postavu. A tak se potíme ve fitku a makáme na sobě. Přitom můžeme mít hezkou postavu opravdu jednoduše. Celou naši dřinu hravě nahradí jízda na sportovní koloběžce. Příjemně se při ní protáhnete a zapojíte většinu svalů. Jízdou na koloběžce si lehce vytvarujete a zpevníte zadeček, bříško a stehna.

Jízda na koloběžce je svým způsobem unikátní a jednoduchá. Navíc odstraňuje bolesti zad a pozitivně ovlivňuje kondici kloubů dolních končetin. Proto si koloběžky oblíbili jak muži, tak i ženy. Hlavně ženy navíc ocení, jak nenáročným způsobem tvaruje zadeček, bříško, stehna a lýtka. A kterou z žen by napadlo, že se při boji s celulitidou může tak dobře bavit?

Lékaři se shodují na tom, že jízda na koloběžce je vhodným kompenzačním cvičením, které pomáhá odstraňovat bolesti a ztuhlost zádového svalstva. Dochází při ní k celkové stabilizaci kyčlí a trupu, která hraje zásadní roli v prevenci v potížích s páteří. Jen málokterá sportovní aktivita dokáže zpevnit zádové svalstvo tak, jako právě jízda na koloběžce.

Výhodou je, že jízdu na koloběžce si můžeme vychutnat prakticky všude – na cyklostezkách, na chodnících, na silnici i v lese.

Více informací na www.kostka-kolobka.eu.