Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete mít outfit jako Tom Felton z Harryho Pottera? Máte možnost!

To chceš!
Zdroj: Hvězdný bazar
+ Další fotografie
Tom Felton známý především jako Draco Malfoy z Harryho Pottera se několik týdnů pohyboval po Praze. Spolu s dalšími herci natáčel film Ophelia, který bude mít premiéru v roce 2018. Tom daroval pár kousků ze svého šatníku do Hvězdného bazaru. Tahle hvězda má nespočetně fanoušků a ne každý se může pyšnit outfitem tohoto oblíbeného herce. Nepropásněte jedinečnou příležitost!

Hvězdný bazar je charitativní second hand, ve kterém prodávají vozíčkáři. Pracovní místa jsou určena zejména mladým lidem, kteří v důsledku úrazu nedokončili vzdělání, nemají pracovní zkušenosti nebo nemohou vykonávat původní profesi. Cílem tréninkového zaměstnání je připravit vozíčkáře na získání stálého pracovního uplatnění na otevřeném trhu práce. Hvězdný bazar provozuje spolek Česká asociace paraplegiků – CZEPA.

„Nákupem i věnováním věcí do prodeje pomůžete vozíčkářům s poraněním míchy postavit se na vlastní nohy. Ve Hvězdném bazaru nabízíme kvalitní a stylové oblečení a doplňky z druhé ruky od všech, kteří nám chtějí pomoci, včetně řady známých osobností. Různé unikátní předměty, umělecká díla, filmové rekvizity či sportovní potřeby nám věnovali herci, divadelníci, filmaři, výtvarníci, designéři, sportovci nebo módní návrháři. Navrhujeme také věci s vlastním originálním designem jako například trička. 

V současné době nabízíme set oblečení herce Toma Feltona, který v jarních měsících natáčel v Praze nový film. Kromě oblečení od představitele záludného Draca Malfoye z Harryho Pottera a dalších celebrit v našem obchodě také nabízíme kupříkladu originální těžítko Davida Černého, podepsaná cédéčka a jiné skvosty. Nedávno nás navštívily Anička Polívková nebo Emma Smetana, která nám věnovala oblečení ze svého bazaru, jež se koná především před Vánocemi a je znám pod názvem Emma má bazar. Hvězdy nám věří.“

„Před nějakým časem jsem strávila tři měsíce v Americe a velmi mě zasáhlo, jak velký je rozdíl v zapojení hendikepovaných lidí do každodenního života. Vše je přizpůsobeno tomu, aby nikoho, kdo neměl to štěstí se narodit nebo zůstat během života zdravým veřejný prostor nelimitoval. Jsem šťastná, že mohu podpořit projekt, který se snaží tuto situaci u nás zlepšit a že mám díky Hvězdnému Bazaru příležitost setkávat se se zajímavými lidmi, kteří statečně čelí svému osudu a pomoci na jejich cestě za důstojnějším životem,“ uvedla Martha Issová, ambasadorka Hvězdného bazaru.

Související články

Další články