I když může Renata Langmannová (29) děkovat především výborným genetickým proporcím, tak přeci jen nenechává nic náhodě. O své tělo pečuje nejen ve fitness centrech, taky ví, že krása a štíhlá linie vychází především z vnitřku těla. Proto se modelka rozhodla svěřit do rukou odborníků.

Odjela na zámek Koldín, kde je wellness centrum Tělo a duše, ve kterém se specialisté zaměřují na detoxikaci organismu. Pila především zeleninové šťávy, podrobila se meditačním cvičením a různým vyšetřením na různé parazity, které se projevují především ošklivou pletí a pomalým metabolismem.

Jenže týden Renatě stačil na to, aby se cítila jak nový člověk, hlad nepociťovala, přeci jen 8× denně dostává hutné zeleninové šťávy, které mají velké antioxidační účinky. A z toho také vyplývá to, že když jste vyčištěni zevnitř, tak se vám pleť vypne, rozzáří, oddaluje vrásky a dokonce se podaří zhubnout na partiích, které vám jinak nešly ani přes úporné cvičení a diety.

Odměnou vám bude lepší pocit ze svého těla, psychické zdraví bude po tomto pobytu utuženější a vrátíte se zpět do civilizace jak vyměnění. Rozhodně stojí za to vyzkoušet procedury, které má ozkoušené nejen Renata, ale i další celebrity. V zahraničí je to oblíbená metoda, jak se nechat omladit.