Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Chcete mít na svatbě skupinu Lucii nebo Marii Rottrovou? Zavolejte Leoši Marešovi

Zdroj: Archiv Leoš Mareš
+ Další fotografie
Pecka
Zatančit si první tanec s nevěstou na skutečnou Lucii? Svatbu, o které se vám ani nesnilo, jste mohli zažít díky Leoši Marešovi (44). Ten přizval novomanželům na oslavu hvězdy jako Marii Rottrovou (79) nebo Jiřího Korna (71).

Korona jako nepřítel vztahů

Koronavirus zasáhl do života všech a ovlivnil samozřejmě i partnerské vztahy. Nové páry se seznámí jen těžko, nemají totiž kde a na rande mohou zajít leda do zasněženého parku. Spousty svateb se musely odvolat, protože je z důvodu vládních opatření nebylo možno realizovat podle představ novomanželů anebo dokonce vůbec. Ani svatební cesty do zahraničí se pochopitelně nekonají. Člověk by skoro řekl, že dnešní doba lásce nepřeje. Přesto se našli šťastlivci, kteří zažili pohádkovou svatbu. Stalo se tak díky Leoši Marešovi, který uspořádal akci Staré Pecky 3 – Svatební mejdan. Na té vystoupily hvězdy jako Marie Rottrová, Jiří Korn, skupina Lucie, Matěj Ruppert (42) nebo Roman Holý (55).

Svatba plná hvězdných hostů

„Tak jsem si říkal, že za poslední rok žádný moc extra svatební mejdany nemohly být, a tak pro ty, co měli svatbu, chystají ji a nebo se jen prostě mají rádi a chtěli by to oslavit, jsem se rozhodl zorganizovat svatební mejdan,“ sdílel svůj nápad moderátor Evropy 2 na svém profilu. A zanedlouho přišel i s nápadem uskutečnění skutečného svatebního obřadu: „Existuje někdo, kdo by se chtěl na Starých Peckách doopravdy vzít? Kdyby ano a chtěli byste tančit svatební tanec na LUCII se skutečnou Lucií před vámi, tak máme seriózní nabídku. Postněte na váš Instagram video z vaší žádosti o ruku (pokud ho tedy máte).“ Upozornil ale, že svatba bude muset proběhnout pěkně narychlo – už za týden. A zájemci se jen hrnuli.

Stačilo poslat video

Celý proces nám popsala jedna ze soutěžících, Iva Dušková: „Výběr probíhal na Instagramu, já to ani nevěděla. Dozvěděla jsem se to od táty, který poslouchá Evropu 2 každé ráno. Jako fanynka Leoše jsem mu zkusila napsat, jak se mohu přihlásit, a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Stačilo veřejně sdílet svoji žádost o ruku, ideálně na videu. To mám z léta, kdy mě přítel žádal na ruku na svatbě známých,“ popsala Iva. Pak už jen stačilo čekat, koho vyberou. „Ani nemůžu dýchat. Naprostá paráda a dokonalost. Strašně moc děkuji a děkuji a děkuji. Jste skvělý!“ „A kolegyně v práci taky pláčou štěstím. To bude bomba. Já se omlouvám, ale já ani nevím, jestli se mi to opravdu děje a jsem neskutečně šťastnej,“ popsal svoje první pocity nadšený snoubenec a hned běžel radostnou novinu sdělit své nastávající. Celá party proběhla dvacátého února a měla velký úspěch. Je tak více než pravděpodobné, že se bude v budoucnu opakovat.

Související články

Další články