Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Chcete mít hezké nehty i bez manikúry? Stačí vám 2 jednoduché triky!

I herečka Jana Stryková sází na přirozenost a o své nehty poctivě
pečuje.
+ Další 2 fotografie
Konečně jdou z módy umělotiny a trendy začíná být pomalu, ale jistě přirozený vzhled. Kdo má tedy místo nehtů plasťáky, ten už je dávno out. My pro vás máme 2 super triky, které vám ozdraví zničené a roztřepené nehty.

Vizitkou každé ženy je její vzhled. Mít upravené vlasy, zdravou pleť a nehty je dnes velkou předností a považuje se to za znak přirozené krásy. Protože se dobou prohnala bouře umělých nehtů, vlasů i řas, zůstávají nám naprosto poškozené a chemií unavené nehty, vlasy i řasy. My pro vás máme dva super triky, které vám zahojí i ty nejvíc zničené nehty a z vás se vzápětí může stát přirozená kráska.

1) MED

Pokud si budete pravidelně provádět medový zábal, budou vaše nehty úžasně vyživené a pokožka dostane hebký nádech. Pro klasický medový zábal si smíchejte med s trochou mléka a natřete si ruce. Takto pomazané ruce si nechte na 20 minut ve speciálních rukavicích a nechte nehty ozdravovat. Po uplynutí doby masku smyjte vlažnou vodou a ruce si pořádně promastěte kokosovým olejem nebo vazelínou.

2) CITRON

Tato vitaminová bomba vrátí život i do zničených a unavených nehtů. Stačí si do umyvadla nebo lavoru napustit teplou vodu a vymačkat do ní půlku citronu. Ruce si necháte promáčet 5 minut a poté je vyndáte. Kůže kolem nehtů změkne a vy ji tak budete moci jednoduše odstranit. Dále takto ošetřené nehty zapilujete do požadovaného tvaru a zastřihnete přebytečné záděry.

Tuto proceduru opakujte minimálně jednou týdně do té doby, než se zničené nehty nevzpamatují. Poté budete lázeň i zábal provádět jednou za měsíc.

Mohlo by vás zajímat

Další články