Je libo den strávený po boku Moniky Štikové? Za nemalý peníz můžete několik hodin s dámou, jež každý týden řve na své příbuzné v reality show Štiky, zažít.

„Novinka, přátelé. Konečně jsem se rozhodla na základě vašich přání pořádat Den se Štičkami. Zahrnoval by welcome drink, společné vaření a oběd, bowling s dárečkem pro vítěze, společné focení a jako dáreček společné fotky v rámečku s podpisem a věnováním,“ světoborně oznámila Štiková.

„Nepřijdete, nezažijete,“ dodala s tím, že takováhle paráde vyjde případné zájemce na 3 tisíce korun. A zřejmě nějací existují, jelikož je potřeba si dopředu zarezervovat termín.

Mnohým se však nepozdává, že by měla Štiková za něco podobného kasírovat tak vysokou částku. „Kdybyste raději už někam zalezla, všichni slušní lidé z vás mají pouze legraci. Jste trapná a nechutná. Fuj, babo,“ vzkázal Monice jeden z uživatelů sociální sítě.

Je fakt, že by měla Monika hodně slevit, protože většina hvězd pořádá setkání se svými fanoušky bez nároku na honorář. Co myslíte, byl tohle od Štikové správný krok?