Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Chcete letět za teplem? Tak vyzkoušejte thajskou Pattayu

Pattaya je nádhernou destinací.
Zdroj: TAT
+ Další fotografie
Thajsko patří mezi nejoblíbenější destinace, kam se Češi vydávají v zimě za sluníčkem. Jenže Thajsko nabízí spousty letovisek, tak které z nich si vybrat? My jsme se rozhodli zvolit Pattayu.

Z hlavního města Bangkoku, kam přiletí většina turistů se do Pattaye dostane po pohodlné dálnici za hodinu a půl. Možnosti k ubytování jsou nepřeberné. Od levné ubytovny pro batůžkáře, až po ty nejluxusnější hotelové řetězce. Vedle ubytování ale Pattaya nabízí exkluzivní nabídku i v dalších oblastech – ať už jde o možnosti koupání, nabídku gastronomických zážitků nebo třeba možnosti zábavy po setmění.

Diskoték a barů najdete v Pattaye skutečně stovky. A každý si přijde na své. Celé město zažívá naobyčejný stavební boom. Každým rokem se otevírají další nové a nové turistické atrakce – zábavní parky, ZOO nebo třeba akvária. Pattaya už dávno není tím ušmudlaným letoviskem, kterému je lepší se vyhnout. Ostatně statistická čísla hovoří jasně. Z šestnácti milionů turistů, kteří ročně do Thajska vyrazí, jich do Pattayi zavítá celých pět milionů.

I díky tomu je tohle město také jedním z nejlepších míst pro nákupy. V místních obchodech najdete opravdu všechno – od textilu, přes výrobky z kůže až po sluneční brýle a elektroniku. A Pattaya je i skvělým místem pro výlety do okolí, které je doslova přecpané zajímavými místy, které přímo volají po tom, abyste je navštívili. V Pattaye zkrátka můžete zažít téměř cokoliv, ale zcela určitě tam nezažijete nudu.

Související články

Další články