Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete lásku na celý život? Tohle je 6 věcí, na které byste neměli zapomínat!

Makat na vztahu musíte každý den.
Zdroj: Profimedia.cz
Prožít šťastný a spokojený život v jediném partnerském svazku je snem většiny z nás. Realita je však poněkud odlišná od toho, co jsme si kdysi vysnili.

Pokud plánujete svatbu nebo už nějaký čas žijete v chomoutu, a přesto si nejste jistí tím, jestli děláte všechno proto, aby vaše partnerství vydrželo, máme pro vás 6 dobrých rad, které by podle výzkumů měly zaručit delší trvanlivost vašeho soužití.

1. Povídejte si

Ráno po probuzení, po příchodu z práce, před usnutím, zkrátka pořád. Není nic horšího než takzvaně tichá domácnost.

2. Nepřebírejte

Pokud máte zálusk na ženáče nebo šťastně zadanou madam, nechte si zajít chuť. Předpoklad takového partnerství neslibuje velkou záruku ani pro vás.

3. Milujte se

Kvalitní sex a dostatečné množství intimností jsou vypovídající hodnotou vašeho vztahu. Kdo si tyto radovánky upírá, pravděpodobně si zakládá na špatné konce.

4. Nezanedbávejte se

Pokud si myslíte, že s manželstvím vaše péče o vzhled končí, jste na omylu. Právě teď byste o sebe měli dbát dvakrát tolik. I když některé věci zevšední, váš partner by k vám měl neustále vzhlížet a být přitahován.

5. Nechte si tajemství

Neznamená to, že si máte lhát a podvádět se, ale každý člověk by si měl ponechat kus světa, který bude mít jen sám pro sebe. Pak teprve máte co sdílet.

6. Vyznávejte si lásku

Slovy jako „miluji tě“ neplýtvejte, ale ani jimi nešetřete. Jsou chvíle, které jsou pro vyznání lásky jako stvořené. Tak je nepropásněte!

Související články

Další články