Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Chcete jít pařit s Miley Cyrus? Přelepte si bradavky a strkejte všem do pusy jazyk!

Miley Cyrus vyrazila na pořádně divokou jízdu.
+ Další 3 fotografie

Když jde Miley Cyrus (21) pařit na super tajnou oslavu, je jasné, že to budou hodně drsné orgie. Mladý talentovaný návrhář Alexander Wang (30) si hvězdu pozval na ultra tajnou party v jednom brooklynském skladišti a byla to pořádná mela.

Miley před vchodem do prostor sundala tričko, asi počítala s tím, že dole bude dost chlív, a štrádovala si to dovnitř nahoře bez, jen bradavky přelepila samolepkami ve tvaru zmrzliny.

Uvnitř se pořádně oslavovalo, protože Wang měl za sebou úspěšnou přehlídku kolekce jaro/léto 2015 v rámci newyorského fashion weeku, navíc je teď dalším návrhářem, který se spojil s H&M, takže alkohol tekl proudem, co se dělo na toaletách si raději ani nebudeme představovat. Rozhodně se tam ale nechodilo vykonávat potřebu, protože Miley se nakonec tak rozparádila, že si sedla návrhářovi na klín a jazykem zkoumala obsah jeho žaludku.

Samozřejmě někdo popadl mobil a fotky hned umístil na Twitter. Miley je to putna, její celé poslední turné bylo jeden velký grupáč, tak co.

Mohlo by vás zajímat

Další články