Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Chcete ji dostat za každou cenu? Víme, jak na to! Těchto 7 komplimentů vám to zajistí!

Dneska se bude skórovat!
Chválit jí oči, když jí celou dobu čučíte do výstřihu, není úplně ono! Budete za nadrženého pitomce, co neví, jak si poradit, když dojde na věc, a ještě se ztrapníte. Otřepané staré fráze jako: "Jsi tak jiná než všechny ostatní!" vám zajistí jenom to, že vás zase večer bude bolet ruka. Upřímnost nade vše, pánové, tady máte 7 vět, na které si ji určitě namotáte a nepůjdete domů sami.

1. Ten tvůj zadek, to je fakt hotovo! Hodně posiluješ?

Stejně všichni víme, že muži milují zadky, tak proč si na něco hrát? Pokud to není stokilová mamina po porodu paterčat, tak se určitě neurazí a naopak ocení vaši upřímnost. Pro tyhle komplimenty si totiž ty zadky ženy přeci pěstují.

2. Jsi fakt vtipná!

Pokud vaše vyvolená skutečně vtipná je, tak tuhle poklonu ocení nejvíc a pravděpodobně na to i něco vtipného odpoví. A půl práce máte hotovo!

3. Od té doby, co jsi přišla, všichni koukají jenom na tebe!

Tahle fráze by se měla používat, pouze když je skutečně pravdivá, jinak budete za idiota. Ale pokud je, tak proč ne. Jestli je vaše vyvolená co k čemu, usměje se a prohlásí něco ve stylu: „Proč, mám snad něco na obličeji?“

4. Cokoliv teď řeknu, asi vyzní dost trapně, ale jsem z tebe fakt vedle!

Takovéhle přiznání je opravdu odvážné a dívka ho ocení. Muž je v tu chvíli jako lovecký pes, co kulhá. Ženy rády cítí, že mají trochu navrch. Je to hra o nadvládu, která nás nikdy neomrzí.

5. Co ráda děláš?

Pokud se před tím nechováte jako zvrhlé opilé prase, tak vám na to neodpoví: „Co ti je do toho?!“, ale naopak bude ráda, že se zajímáte a umíte poslouchat. Ženy totiž rády žvaní o sobě, jsou k tomu celkem naprogramovány.

6. Neříkám, že to potřebuješ, ale dal bych ti všechno, co mám!

Tahle věta má úplně všechno! Dáváte jí najevo, že je nezávislá, ale stejně byste ji chtěl hýčkat. Možná je to také odpověď na to, co ženy chtějí.

7. Rád bych si tě odvezl domů a nevyndal ho z tebe do středy

Tak jo, tohle je trochu odvážné. Neměli byste tuhle větu říkat jako první, hned jak tu holku spatříte. Zkuste to říci ke konci večera, po pár drincích, když uvidíte, že jste si ji namotal. Pokud je ta sexuální energie mezi vámi vzájemná, stejně tenhle scénář má v plánu.

Související články

Další články