Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chcete ho? Dům, kde zemřela dcera Whitney Houston, je na prodej!

Za 12 milionů korun je toto sídlo vaše! Překousnete fakt,že tam zemřela Bobbi Kristina Brown?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Bobbi Kristina Brown zesnula krátce po své matce Whitney Houston. Její noční můra se tak bohužel naplnila. Právě Bobbi Kristina měla strach ze stejného konce, který potkal její slavnou matku. Z toho, že se jí stalo skoro to samé, mrazí. Dům, ve kterém byla v kritickém stavu Bobbi Kristina objevena, je na prodej. Máte zájem?

Bobbi Kristina byla půl roku v kómatu. Za tento stav mohla nešťastná náhoda. Utopila se stejně jako její slavná matka. Její partner Nick Gordon ji našel polomrtvou ve vaně právě v tomto domě, který teď nabízí realitní kancelář.

Z kritického stavu se bohužel neměla šanci dostat V červenci putovala do nebe za svou matkou Whitney Houston Bylo jí teprve dvaadvacet let.

Největším lákadlem na domě je podle realitního makléře právě osudná vana, ve které se tragédie stala

"Špičkově vybavený dům se nachází v exkluzivní oblasti na řece Chattahoochee. Součástí je klubovna, turistická stezka, trasa pro procházky s domácími mazlíčky nebo bazén a tenisové kurty. Prostorné apartmá má krb s vířivkou a další pokoje vlastní lázně," vypráví v superlativech o domě realitní makléř.

A jaká je cena za tento luxus opředený tragickou událostí? Dvanáct milionů korun!

Jen těžko se dá předpokládat, že bude dům někdo chtít. Při myšlence, že se koupeme ve vaně, kde Bobbi zemřela, nám hrůzou vstávají vlasy na hlavě.

Související články

Další články