Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Chcete chlapa pro život? Tohle je 6 kritérií, která by měl splňovat!

Jak má vypadat pravý muž?
V životě každé ženy jednou nastane okamžik, kdy na muže přestane pohlížet jako na nedostižné idoly, hrdiny z pohádek nebo exotický živočišný druh, ale bude se v něm snažit najít parťáka pro život.

Pokud jste už i vy dospěly do fáze, že od muže nechcete jen chvilkové potěšení nebo jednorázové strmé pozvednutí sebevědomí, ale toužíte v něm najít muže pro život, potenciálně otce svých dětí, zvolněte a zamyslete se.

Tohle je 6 základních kritérií, která by měl splňovat muž, který s vámi bude proplouvat životem.

1. Sebevědomí

Muž vašeho života by měl být hlavně nezakomplexovaný. Zdravě sebevědomý muž nemá potřebu honit si na vás ego, a tudíž s vámi nebude zbytečně válčit.

2. Velkorysost

Pokud žijete s někým, kdo vám hodně dopřává a také hodně odpouští, máte velké předpoklady k tomu, že to vydrží navěky.

3. Tolerance

Váš partner by vás měl milovat se vším, co ve vás dřímá. Se všemi přednostmi, ale i chybami. Měl by vám dopřát dostatek času i prostoru, když ho budete potřebovat.

4. Nadšení

Muž, kterému nechybí nadšení pro věc i pro život, je vaší výhrou. Na znuděné pecivály si dejte pozor!

5. Dobré rodinné vztahy

Muž, který má kladný vztah ke svým rodičům a sourozencům, bude mít pravděpodobně kladný vztah i ke své rodině a bude vědět, jak funguje. I když výjimky samo sebou potvrzují pravidla.

6. Sportovní duch

Věřte tomu nebo ne, ale muži, kteří praktikují sport, jsou mnohem lepší otcové od rodin. Mají smysl pro fair play, dotahují věci do konce a nic jen tak nevzdávají. Ani vztahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články