Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chcete být sebevědomé a sexuálně výkonné? Vyzkoušejte vaginální kung-fu!

Tato multifunkční dáma pendluje mezi Bali a Los Angeles, kde pořádá
různé zajímavé kurzy.
Zdroj: Instagram/ThingsIliftwithmyvagina
+ Další 2 fotografie
Sex a vztahová koučka Kim Anami, pendlující mezi Bali a Los Angeles, takhle trénuje svou vaginu už léta a tvrdí, že to opravdu pomáhá. Pomocí provrtaného vejce, které má ve své vagině, zvedá ze země různé předměty o různých hmotnostech.

Neuvěřitelné, co tato žena dokáže díky vagině zvednout. Nedělá jí problém kokos, činka, závaží ani surf! Cokoliv si řeknete, to před vašimi zraky vaginou odlepí od země.

Toto vaginální kung-fu, jak sama tuto léčebnou metodu nazývá, má blahodárný vliv na pohlavní styk, orgasmus, sebevědomí a dokonce umí eliminovat stres.

Kim Anami se odjakživa zajímala o sex a o to, jak jej prožít co nejlépe a jak mít co nejlepší orgasmus. Jednu dobu studovala tantru a potom se rozhodla radit ve vztazích a sexu. Teď pro změnu provozuje vaginální vzpěry.

Nyní je velmi uznávanou koučkou, ke které si chodí pro radu lidé z celého světa. Má svoje webové stránky, na kterých nabízí spoustu léčivých procedur.

Nás ale zaujala především pro svou nadpřirozenou schopnost unést vaginou jakýkoli předmět. Je to snadné a vůbec to nebolí.

Co všechno zvedá za pomoci vaginy, můžete sledovat na jejím Instagramu ZDE.

Podívejte se sami, co tato multifunkční žena zvládne. Ty z vás, které to vyzkouší, podle Kim rozhodně neprohloupí.

Související články

Další články