Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chcete být na Instagramu za hvězdu: Tohle je 7 nejlajkovanějších fotek všech dob!

+ Další 3 fotografie
Chcete se blýsknout na Instagramu, ale lajky nikde? Nechte se inspirovat těmito hvězdami! Sedm nejúspěšnějších fotek patří ženám a jejich jméno se dokonce objevuje v žebříčku víckrát. Kdo zaujal fanoušky nejvíc?

Na vrcholu se drží zpěvačka Beyoncé, kterou fanoušci ocenili hlavně na fotkách, kde má děti. Fotky s bříškem a následně dvojčaty ji vynesly až na vrchol pomyslného instagramového ne­be.

V žebříčku nemůže chybět ani Kim Kardashian (37), která má miliony fanoušků. Těm se nejvíc líbila ve svatebním. A aby to z tohoto klanu nebylo málo, tak o pár milionů víc lajků má její sestra Kendall a její legendární snímek s vlasy upravenými do drobných srdíček.

Oblíbená Taylor Swift se také dostala do topky a pomohl jí paradoxně Kanye West. Ten se k ní choval hrubě během předávání cen MTV a poté jí poslal jako omluvu pugét bílých růží.

Vítězem je ale jiná zpěvačka – Selena Gomez (25) a její fotka s flaškou cola-coly, která Američanům připomněla staré dobré retro časy. Na všechny fotky se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články