Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Chcete být letos u stromečku za hvězdu? Pak si nenechte ujít tenhle tip na vánoční dárky!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií

Je tu první adventní neděle, Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a vy možná dumáte, co nadělit svým blízkým pod vánoční stromek.

Uvítat byste mohli inspiraci na dárky z drahých kamenů a minerálů Ať už opatříte bytovou dekoraci, či zvolíte šperk, každého jistě oslní svou krásou, k tomu mají blahodárný vliv na tělo i duši.

Achát

Pomáhá při psychické zátěži, dodává pocit sebedůvěry. Posiluje sebeúctu a zmírňuje komplexy méněcennosti. Achát podporuje vyrovnanost, umožňuje rozpouštět stres a negativní emoce. Má harmonizující účinky

Ametyst

Mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou silou, má velkou léčivou moc. Ametyst posiluje paměť, napomáhá soustředění. Zbavuje nervozity a napětí, podporuje vnitřní klid. Zahání nespavost a přináší klidné sny.

Citrín

Kámen slunce, přináší štěstí a úspěch. Posiluje důslednost, zlepšuje mezilidské vztahy a urovnává spory. Podporuje intuici a tvůrčí vyjádření. Citrín působí povzbuzujícím a uvolňujícím způsobem na naše myšlení a cítění.

Křišťál

Univerzální kámen, nejúčinnější léčivý krystal a velmi silný zesilovač energie. Křišťál povzbuzuje psychiku a samostatnost, napomáhá soustředění, vede k sebezdokonalování. Ochraňuje před zlem, zajišťuje klidný spánek

Lazurit (lapis lazuli)

Odstraňuje stres a nastoluje klid. Funguje proti stesku a nespavosti, podporuje intuici. Lazurit dodává odvahu a pocit bezpečí, přináší vyrovnanost a harmonii ve vztazích, zlepšuje komunikační dovednosti. Posiluje imunitu.

Růženín

Symbol lásky a něhy, posiluje empatii a citlivost. Učí trpělivosti při řešení problémů. Růženín uklidňuje, snižuje napětí a zmírňuje úzkostné stavy. Podporuje sebeúctu, vzbuzuje pocity štěstí a radosti, zahání noční můry.

Sluneční kámen

Přináší optimismus, obrací pozornost ke světlým stránkám života a chrání před černými vizemi. Sluneční kámen napomáhá přemoci strach, posiluje odhodlání zdolávat různé překážky. Mírní nervozitu a ulevuje od bolestí.

Tyrkys

Kámen štěstí a ochranný amulet na cestách. Zbavuje strachu a dodává energii při vyčerpání. Tyrkys pomáhá k vyjadřování vlastních myšlenek, usnadňuje projevy tvůrčích schopností. Podporuje kreativitu a zvyšuje intuici.

Vltavín

Kámen plodnosti, harmonizuje čakry, aktivuje třetí oko a urychluje duchovní růst. Zbavuje touhy po majetku, probouzí intuici a schopnost snadno se rozhodovat. Vltavín posiluje imunitu, odstraňuje únavu a bolesti hlavy.

Záhněda

Ulevuje při melancholii, uvolňuje napětí, zklidňuje emoce. Pomáhá zvládat obtížné situace, posiluje vytrvalost. Záhněda zbavuje potíží s vyjadřováním, zvyšuje koncentraci. Mírní stres a tiší nervy, potlačuje noční můry

Veškeré tyto překrásné kameny a mnoho dalších vzácných minerálů ve formě uměleckých předmětů, šperků, opracovaných i surových kamenů dostanete ve Světě minerálů

Nejenže zde pořídíte jedinečné vánoční dárky, ale v předvánočním shonu se tu i skvěle odreagujete a načerpáte novou energii.

Související články

Další články