Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Chcete být letos na pláži in? V tom případě musíte vyzkoušet tyhle nové trendy plavky!

Facekiny udělají kusanec z každé ženy.
+ Další 4 fotografie
Vždycky jste tak nějak chtěli manželce naznačit, že s pytlem přes hlavu by to bylo o mnoho lepší? Jenže vám pořád nebylo jasné, jak to udělat, aby to vyznělo taktně? Řešení je konečně tady! Z Číny k nám míří zdánlivě nezastavitelný trend.

Říká se mu facekiny, což má být vtipné propojení slova bikini a face (obličej). Jenže zatímco bikini jsou symbolem přitažlivosti, facekiny jsou symbolem pravého opaku.

„Je teď prostě moc horko, takže první věc, co ráno udělám, je zchlazení v moři,“ řekl reportérům jeden z momentálně nejvíce cool dědečků celé Asie Zhang Guilan (72). Prý je majitelem hned několika exemplářů této skvostné módy a my ho plně chápeme. Když je nám horko, tak se také nejdřív svlékneme, jdeme k vodě, abychom se následně znovu oblékli, vystavili plnému slunci a ve vlastním skleníku strávili příjemně propocené odpoledne.

To, že máme celou dobu přes obličej něco, co by vyděsilo i tu nejzkušenější sociální pracovnici z wellness silnice E55, je přece vedlejší.

Číňané děsivou módu obhajují tím, že nový druh plavek je ochraňuje před UV zářením. Rádi bychom je upozornili, že podobný problém jsme řešili v Evropě také a přišli jsme s vlastním řešením. Říká se mu slunečník.

Facekiny se ale i přes všechny naše výtky bohužel stávají čím dál tím více populárními a byly představeny už v mnoha módních časopisech.

Jste připraveni potkávat u rybníka něco takového?

Mohlo by vás zajímat

Další články