Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Chcete být jako ona? 5 věcí, které dodržuje 64letá modelka. Ta naprosto popírá svůj věk!

Zdroj: instagram / christiebrinkley
+ Další fotografie
Každá žena chce vypadat krásně, co nejdéle to jde. Bývalá americká modelka Christie Brinkley má tento trik naprosto v malíčku. Co se skrývá za tajemstvím jejího půvabu?

Christie Brinkley naprosto popírá všechny zákony přírody. Bývalá topmodelka, která se objevila i na titulní straně Sports Illustrated snad pije elixír mládí. Tato kráska je známa převážně v Americe, ale do našich končin její půvab občas také zavane. Celých 25 let byla tváří kosmetické značky Covergirl, čímž je nejdéle působící modelkou v této značce. Za svůj život si prošla nelehkými fázemi, jako byly čtyři rozvody, a ani ty její vzhled vůbec nepoznamenaly. Dokonce ani porod jejích tří dětí jí v tomto ohledu neuškodil. Ba naopak! Jaké je však tajemství její krásy?

1. Probiotické nápoje Christie věří, že zdravé stravování je nade vše. Je zastánkyní probiotických nápojů. Dopřává si minimálně jeden denně v mnoha různých příchutích. Pomáhají jí tak k celkové kondici a je přesvědčena, že zlepšují imunitní systém.

2. Hydratujte Dostatečným příjmem tekutin se s vaší pletí stanou doslova zázraky. Hydratace je ovšem důležitá i na těle. Modelka doporučuje nanášet každý večer před spaním kvalitní hydratační krémy, v noci má totiž pokožka dostatek času všechno vsáknout.

3. Vyvážená strava Bývalá modelka už dávno nedrží žádné diety. Tvrdí, že jediné, co doopravdy dlouhodobě funguje a pomáhá udržet dokonalou postavu, je vyvážená strava. Strava bohatá na všechny vitamíny a tělu prospěšné látky. Bude stačit, když na svém talíři budete mít denně ovoce, zeleninu, bílkoviny a sacharidy. Takové potraviny, které na talíři vytvoří pestrou duhu. Prospěšné je jíst pravidelně a po menších porcích. Christie je ovšem dlouhá léta vegetariánkou. Maso tak nahrazuje tofu a dalšími produkty k příjmu bílkovin.

Modelka ovšem občas taky mívá chutě, jako každý smrtelník. Zažene je kvalitní raw čokoládou. Prospěšné jsou jí v těchto chvílích jablka potřená arašídovým máslem.

Mezi její slabosti se řadí netučné sýry, které si ráda dopřeje na cestách Itálií či Francií. K tomu nesmí chybět dobré červené víno.

4. Ráno dělá den Jaké budete mít ráno, takový bude váš celý den. Tímto heslem se řídí mnoho lidí a i slavná Christie Brinkley. Ta začíná každé ráno sklenicí teplé vody s citronem, který její organismus nastartuje na celý den. Dokonce pojídá kajenskou papriku neboli pepř, který napomáhá hubnutí, protože pomáhá zrychlovat organismus.

5. Pozitivní postoj Nejdůležitější je, jaký přístup zaujmete k životu. Ani zdravá strava a drahá luxusní kosmetika nezaručí takový efekt, když se na svět budete mračit. Brinkley také potvrzuje význam pozitivní energie, která má vědecky dokázané příznivé účinky na celkové zdraví. Tvrdí, že krása je, když budete samy sebou a přestanete se honit za nesmyslnými ideály. Dokonce je odpůrkyní různých samoopalovacích prostředků a celkově opalování kůže. ,,Pokud nemáte od přírody opálenou pokožku, prostě ji přijměte takovou, jaká je. To je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat," tvrdí bývalá modelka.

Související články

Další články