Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chcete bydlet v domě hrůzy? Barák z Noční můry v Elm Street je na prodej za 71 milionů korun

Barák z Noční můry v Elm Street je na prodej
Zdroj: profimedia,New Line Cinema, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Dům na prodej

Dům, který se objevil v hororovém snímku z roku 1984 Noční můra v Elm Street, je na prodej. Kupující ale musí jednat rychle, protože nabídky lze podávat jen do halloweenské půlnoci. Ikonická stavba navíc stojí více než sedmdesát milionů korun.

Téměř každý, kdo se na dům podívá, si ihned vybaví Noční můru v Elm Street. Ikonický horor, v němž Freddy Krueger zabíjel teenagery a dívce Nancy Thompson se zjevoval ve snech. Právě Nancy bydlela v tomto legendárním domě na losangeleské ulici North Genesee Avenue, který je nyní na prodej. Informoval o tom deník Los Angeles Times.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí a vnitřek zdobí interiér jak v tradičním, tak i moderním stylu. Nechybí ani bazén, citrusovníky, zelená střecha nebo dva ikonické bělostné sloupy. Pozemek prodává realitní makléřka Learka Bosnak, ale kdo ho chce získat, měl by si pospíšit. Nabídky je možné zasílat jen do halloweenské půlnoci z 31. října na 1. listopadu a cena domu je 3,25 milionu dolarů, což je v přepočtu 71,426 milionu korun.

Vybrali si ho kvůli maličkosti

Dům byl postaven v roce 1919 v zajímavém holandsko-koloniálním stylu. Filmaře v osmdesátých letech zaujal hlavně z toho důvodu, že kolem sebe neměl palmy, což se hodilo. Děj snímku Noční můra v Elm Street se totiž odehrával více na severu v Ohiu.

Související články

Další články