Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Chcete aktivovat své skryté vlastnosti a schopnosti? Spočítejte si své číslo

Zdroj: Profimedia.cz
numerologie
Nejen horoskop, ale i životní číslo o vás může prozradit opravdu mnohé. Poodhalí nejen vaší osobnost, ale i to, jaký máte skrytý potenciál. Pokud se tedy nacházíte na životní křižovatce a nevíte, kam se ve svém životě ubírat, pomůžou vám v tom čísla!

Číslo skryté podstaty se skládá ze součtu hodnot samohlásek ve vašem jméně. Pokud nevíte, tak to jsou písmena jako a, e, i , o, u. Pokud se tedy jmenujete JANA NOVÁ, vyjde vám číslo 9. Čili vaše životní číslo skrytých podstat je číslo devět. Tabulku pro výpočet máte v naší galerii.

1. Přinášíte nové nápady do projektů. Jedničky jsou velmi originální a do všeho vnášejí novou energii. Osoby se skrytou jedničkou potřebují být nezávislé a nesnášejí autority.

2. Jste takový uzlíček nervů. Ne proto, že byste se hroutili, ale často se strachujete o ostatní. Jste rozený pečovatel a starost o druhé vám také dělá dobře. Jste velmi empatický člověk.

3. Vy jste prostě kreativec. Vaše nadání tkví v kreativitě a komunikativnosti. Nejlépe se cítíte, když vám člověk nechá dostatek volného času. Potřebujete nejdříve naslouchat své intuicii a pak tvořit.

4. Čtyřky jsou praktičtí lidé. Jsou také hodně upřímní, co na srdci, to na jazyku. Ovšem umí být disciplinovaní.

5. Pětky se potřebují neustále něco učit. Jsou to rození dobrodruzi a nesnášejí stereotyp. Také nevydrží dlouho na jednom místě, potřebují neustále stimulovat.

6. Jste laskavá bytost, která se snaží vždycky šířit lásku. Vaše péče je opravdu veliká, takže veškerou energii věnujete rodině. Umíte se postavit za slabší nebo znevýhodněné lidi.

7. Sedmička je prostě analýza. Jsou velmi inteligentní a rádi tráví čas o samotě. Ke svému životu potřebují klid. Když se cítí opuštěně, rádi jdou do společnosti.

8. Jsou ctižádostivé a nespokojí se s tím, že by měli být někdy druzí. Jsou to velmi silné osobnosti, které jen tak něco nerozhodí.

9. Devítky jsou rození optimisté a svou energií nakazí doslova každého. Hodně se zajímají o duchovno a filozofii. Svým otevřeným přístupem si získají každého, kdo jim vkročí do cesty.

Související články

Další články