Než vám prozradíme recept na tento kouzelný nápoj, je důležité zmínit, že i podmínky, za kterých ho budete podávat, jsou velmi důležité! Hlavní je, aby nebyl měsíc v úplňku a ani neubýval.

Sklenku láskyplného drinku musíte naservírovat v období, kdy měsíc dorůstá, jinak se váš záměr nepovede. Dále je důležité, abyste tento nápoj vypili oba dva a pokud možno spolu při nějakém romantickém večeru. Pokud při pití lektvaru bude kolem vás i pozitivní atmosféra a láskyplné jiskření, není možné, aby se kouzlo nepovedlo.

Samotná příprava lektvaru vám mnoho času nezabere, a tak zbývající čas věnujte výzdobě prostředí, ve kterém se bude rituál odehrávat, a i vy sama se na tuto magickou chvíli náležitě upravte. Vytvořte pohodovou atmosféru, ať už pomocí svíček, květin, aroma lampy, či zábavy v podobě masáže s vonným olejem.

Na drink lásky budete potřebovat červené víno, jelikož samo o sobě evokuje vášeň, špetku skořice, která vám zajistí harmonii a klidnou atmosféru, a plátky růží, které nasekáme na drobno a přimícháme do vína. Tento drink necháme 12 hodin odležet a po louhování scedíme skořici i plátky růží.

Samotný nápoj podáváme v klasické skleničce na červené víno při pokojové teplotě. Vzrušující a zamilovanou atmosféru můžete dobarvit vhodným jídlem, což můžou být mořské plody, které výborně fungují jako afrodiziakum.

Uvidíte, že si váš milý takové večery zamiluje a lektvar vám bude pravidelně připravovat i on sám. Nejenže jde o skutečně magickou kombinaci ingrediencí, samotný nápoj je skutečně velmi chutný, a tak nebude problém ho vypít.