Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující dokument V síti: Chceš vidět mé přirození a další zrůdnosti zvrhlých mužů

+ Dalších 16 fotografií
Režisérské duo Vít Klusák (39) a Barbora Chalupová (27) vypustilo nový trailer k dokumentu V síti. Ten zachycuje internetové predátory, kteří v online světě lační po intimním kontaktu s nezletilými dívkami. Po dospělých herečkách představujících dospívající slečny zatoužilo celkem 2458 mužů, z nichž někteří se neštítili ničeho.

Zatímco dospívající dívky na internetu mnohdy hledají nové přátele, se kterými by mohly jak v online, tak v reálném světě komunikovat, predátoři tam hledají pomůcku k ukojení svých zvrácených tužeb.

Za pomyslnou zdí, která stojí mezi internetem a realitou, se denně odehrávají nejrůznější zvěrstva. I na českých komunikačních webech je zcela běžné, že se dospělí muži na kameru uspokojují před dvanáctiletou dívkou a požadují, aby se jim i ona sama ukázala.

Otázku, zda chce dívka vidět přirození predátora, který si ji vybral, slyšely herečky v dokumentu V síti nejednou. Na otázku ani nemusí přijít odpověď a muži se nebojí dvanáctileté dívce ukázat penis a dokonce před ní i onanovat.

Osobní schůzky

Herečky se společně se skrytým doprovodem vydávaly i na osobní schůzky s muži, kteří je na internetu lákali do svých osidel. Predátoři si dobře uvědomují, že dívenkám je teprve dvanáct a i proto se na internetu ujišťují, zda o jejich online aktivitě náhodou nevědí rodiče.

Těžké chvíle

Tři dvanáctileté dívky si zahrály dospělé herečky, i pro ně ale bylo natáčení mnohokrát velmi těžké. Uvědomily si, stejně jako si v kinech při sledování dokumentu uvědomí diváci, že mladé dívky jsou na internetu oběťmi. Pokud se nerozhodnou s obtěžováním svěřit rodičům, jsou na všechno úplně samy.

Související články

Další články