Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chceš hrát za Floridu jako Jágr? Když zvládneš další Jardovu „CHALLENGE DÁŠ TO“ 100×, za rok máš místo v sestavě jisté!

+ Další 4 fotografie
Nevzdal to! Největší motivátor českého národa Jarda Jágr je zpět s další sportovní výzvou. Tentokrát jde o dřep na jedné noze, který podle grimas hokejového boha rozhodně není procházkou růžovým sadem. Naopak! Jak Jarda ve svém videu tvrdí, jde dokonce o jeho suverénně nejtěžší cvik!

„Ahoj, jestli si myslíte, že minulá challenge vám dala zabrat, tak jsem zvědavý, jak zvládnete tuhle,“ začíná úvod videospotu, který Jarda (45) natočil. Jen pro připomenutí, minulá výzva se týkala takzvaného tření o palmu, kterému se mnoho Jardových fandů spíše vysmálo. Jenže teď je tu opravdu mocný cvik, kterým posílíte tělo, možná si potrháte křížové vazy v koleni, pokud na to nepůjdete s dobrou technikou či máte nadváhu.

Tímto cvikem si ale na druhou stranu vyzkoušíte, jakou máte stabilitu a sílu v nohách! „Jestli to zvládnete stokrát, tak se příští rok můžete přihlásit na Floridě,“ nabádá své fanoušky Jarda. Co vy na to, dáte tuhle těžkou „CHALLENGE DÁŠ TO“ jako Jarda a příští rok zažijete ovace fanoušků hokejových Florida Panthers?

Související články

Další články