Zpěvák a vášnivý sportovec Ben Cristovao (29) je v jednom kole. Buď zpívá na koncertech, nebo ničí své tělo na trénincích. Volný čas je v jeho slovníku neexistujícím termínem. Prostě jede jako stroj a nezastaví se.

To je samozřejmě problém pro všechny jeho fanynky. Sbalit ho je totiž mise velmi složitá. Času na svou potenciální přítelkyni by navíc neměl příliš moc. Zatím to spíše vypadá, že chce patřit všem ženám než jen jedné vyvolené.

Zeptali jsme se Bena, jak to vlastně s dívkami aktuálně má, a sdělil nám jednu vlastnost, kterou jeho možná přítelkyně prostě musí mít a nejede přes to vlak. “No není to úplně easy. Musela by být statečná,” uvedl namakaný hezounek.

Sympatický zpěvák se včera objevil na slavnostním zahájení nové thajské centrály cestovního ruchu pro střední a východní Evropu. “Thajsko je moje velká láska. Miluju jejich kulturu, kuchyni i jejich neustále se smějící tváře. Ostatně v Thajsku jsem natočil i jeden klip, je to prostě moje oblíbená destinace,” vysvětloval svoji účast.