Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Chceme Pohlreicha, na tu babku se nedá koukat! Diváci drsně kritizují show Ano, šéfová!

+ Dalších 10 fotografií
kulinářská Show
V televizi Prima odstartoval nový kulinářský pořad s názvem Ano, šéfová. Ten má volně navazovat na legendární Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem. Byla tu velká očekávání, ale podle čerstvých reakcí diváků se zdá, že produkce šlápla vedle! Lidé totiž hned od začátku kritizují hlavní dvojici i celkovou úroveň. Proč to točíte? Vraťte nám Poihlreicha. Takové jsou první reakce diváků.

Show Ano, šéfová dnes odstartovala na televizi Prima. Dvojka Pagana dostala od diváků dost naloženo. Nejen Jitka a Santo Pagana jsou terčem kritiky, své schytala i produkce. Lidé milovali Ano, šéfe! hlavně kvůli Zdeňku Pohlreichovi (61), který jako kuchař rozumí tomu, co dělá.

„Jak jsem si přečetl, tak ani šéfová a ani její syn nejsou kuchaři. To chcete, aby se na to lidi dívali? Dobrý pořady rušíte a takové sem se*ete. Takhle akorát přijdete o diváky,“ napsal jeden ze zklamaných diváků krátce poté, co první díl viděl.

Kromě toho, že divákům chybí hlavně Zdeněk nechápou, proč Prima vybrala matku se synem, kteří podle nich ani neumí dobře vařit. Jitka Pagana na ně působí nepříjemně a neprofesionálně. Její komentáře a hlášky jejího syna Santa diváky dost rozčilují.

Podle kritiky diváků se snaží být jako Pohlreich, ale je to je jen trapná napodobenina. „Stačí mi první 3 minuty a vidím, že ten pořad bude sr*čka. Říct v létě, proč tam nehoří ten krb, nebo co znamená XXL klobása, mluví za vše. Zabalte to dřív, než se o tomhle propadáku dozví další diváci,“ napsal další nespokojený kritik.

Na pomoc do restaurace povolali profesionálního kuchaře, aby pomohl restauraci zvednout úroveň. Lidé se tak ptají, k čemu je tam ta matka se synem, když neumí vařit a pouze vlastní nějaké restaurace. Zdeňek Pohlreich (61) mluvil k věci, tihle dva jsou k ničemu, volají diváci hromadně.

Pochvalných komentářů je málo. Lidem se nejvíce líbí, že vidí, jak to vypadá v restauraci Černý kohout, která patří Šárce Grossové. Kdysi ji koupil Stanislav Gross (†45) z podivně získaných peněz. Diváci oceňují, že tak mohli nahlédnout do nemovitosti, kterou se kdysi Gross moc chlubit nechtěl.

Mohlo by vás zajímat

Další články